İphone İçin Mozilla Firefox App

İphone İçin Mozilla Firefox App

Bilindiği gibi bugün tarihi bir gün, Mozilla Firefox her ne kadar çok sevilmese de bir çok kullanıcıya sahip yani bazen Chrome kullanıcıları bile Chrome’nin yetmediği yerde ilk iş olarak Mozilla üzerinden kendi işlerini halletmeye çalıştığını bilirim. Mozilla Firefox çok kullanışlı ve Chrome kadar hızlı olmasına rağmen çok tercih edilmese de bugün İOS yani İphone kullanıcıları için yeni bir güncelleme getirerek İOS tabanlı işletim sistemine sahip olan telefonlar için Mozilla tarayıcısını yayınladı. Tarayıcı bir çok İphone kullanıcısı tarafından beğenilmekte olup, bir çok ilgiyi üzerine toplamış olduğunu görebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Peki İphone için Mozilla Firefox Nasıl Kurulur?

Uygulamayı indirebilmemiz için öncelikle telefonumuzun App Store konumumuzu değiştirmemiz gerekmektedir. Bunu yaptıktan sonra İOS tabanlı telefonumuza Mozilla Firefox tarayıcısını indirebilirsiniz. Peki App Store kimliğimizi nasıl değiştirebiliriz? Ayarlar kısmından App Store bölümünde yer alan Tunes Store kısmına giderek şu adımları izleyin.  Apple Kimliği > Apple Kimliğini Göster > Ülke/Bölge > Ülke veya Bölgeyi Değiştir bölümünden New Zealand seçeneğini seçiyoruz. Bu seçimi yaptıktan sonra App Store’ye giriş yaparak yeni gelen Mozilla Firefox tarayıcımızı telefonumuza indiriyoruz ve tadını çıkartıyoruz.

İndirdikten sonra ülke seçiminizi tekrar güncelleyebilirsiniz.

İphone İçin Mozilla Firefox App

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan İphone 7 Fiyatı Ve Özellikleri başlıklı yazı da iphone 7 amerikada ne zaman çıkacak, iphone 7 batarya değişimi ve iphone 7 beklenen özellikler hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.