İPhone Telefon Rehberim Silindi

İPhone Telefon Rehberim Silindi

Sponsorlu Bağlantılar

Rehberiniz silindiyse, telaşlanmaya hiç gerek yok. Her telefonda bulunan İçe/Dışa aktar seçeneği ile rehberinizin yedeğini rahatlıkla telefonunuza tekrar kayıt edebilirsiniz. Bunu işlemi gerçekleştirebilmek için öncelikle rehberinizin yedeği olması lazım. Telefonun hafızasında ya da Sim kartınızın hafızasında .vcf uzantılı dosyada rehberinizin yedekleri bulunmaktadır. Olup olmadığını öğrenmek için Rehbere giriş yapıp İçeri Aktar/Dışarı Aktar seçeneğini görünce bu seçeneğe donuyoruz karışımıza hangi alandan içeri aktarmak istiyorsunuz sorunu gelince Telefondan ya da SD Kart seçeneğini seçin. İkisini deneyin eğer bulunamadı şeklinde bir uyarı alırsanız muhtemelen telefonunuzda rehberin yedeği yoktur. Bu işlem için yapacak hiç bir şey yok.

Bir daha böyle bir olay başınıza gelmemesi için mutlaka yedek almanızı öneririz. Yedek almak için, Rehberinize gelip Dışarı Aktar seçeneğini seçip nereye aktarılmasını istiyorsanız seçiniz böylelikle yedek almış olursunuz..

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Apple Rekor Kırmaya Devam Ediyor.. başlıklı yazı da apple abd, apple account ve apple air hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. androidde geri getirmeyi herkez öğrenmişti ama ios da ilk defa duydum dünde kardeşimin numaraları gitti gerçekten şi yarıyor şuan tüm numaralar geri geldi teşekkürler kozbon

  2. Yararlı bir yazı olmuş. Gerçekten önemli bir noktaya değinmişsiniz.

  3. aslında sanki bir yerde daha okumustum ,yedeği olmadıgı halde rehberi bir şekilde geri getirilebiliyordu,araştırılırsa programlar mevcut.