iPhone WhatsApp Hızlı Mesaj Özelliği Nedir?

iPhone WhatsApp Hızlı Mesaj Özelliği Nedir?
Gelişmekte olan WhatsApp son zamanlarda yeni gelen bir özelliğinden bahsetmek isterim. Ehh her zaman ki WhatsApp yine İOS kullanıcılarına bir kıyak yaparak yeni özelliğini İOS kullanıcılarına sundu. Peki bu yeni gelen özellik nedir ne işe yarar ve bunu nasıl kullanabiliriz. Öncelik olarak hemen görsellere geçmeden önce sizlere WhatsApp hızlı mesaj özelliğinden söz edeyim.

Sponsorlu Bağlantılar

İOS kullanıcıların hizmetine sunulan bu özellik sayesinde ekran kilidini açmadan kolaylıkla gelen mesajlara cevap verebilirsiniz, bildirim çubuğuna gelen mesajları bu kısımdan mesaja cevap yazarak tek hamle ile gönderebilir ve ekran kilidini açma gibi bir güvenlik aracıyla uğraşmadan direk mesajınızı gönderebilirsiniz.

Hızlı Mesaj Özelliği Nasıl Kullanabilirim?

Bu özelliği kullanabilmeniz için öncelikle İOS telefonunuzun olması gerekmektedir ve ayrıca İOS yeterli kalmıyor ve iOS 9.1 güncellemesine de ihtiyacınız var. iOS 9.1 güncellemesini kurduktan sonra da WhatsApp’ın son sürümünü indirerek hızlı mesaj özelliğini kullanabilirsiniz.

Hızlı Mesaj Özelliği Nasıl İptal Ederim?

Eğer iOS 9.1 sürümünü kullanıyor ve son sürüm WhatsApp kullanıyorsanız bu özelliği ayarlar kısmından kapatabilirsiniz. Kapatmanız durumunda bildirim çubuğuna bildirimler gelmeyecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Bilgisayarda WhatsApp Kullanma başlıklı yazı da bilgisayar whatsapp indir, bilgisayara whatsapp indir ve whatsapp bilgisayar üzerinden çalıştırmak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.