İpod Nano İncelemesi

İpod Nano İncelemesiMilyonlarca kullanıcısı olan ve cep telefonu ve tablet piyasasında kesinlikle bir alternatifi olmayan Apple şimdi de yeni yeni güncellemelerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Tamamen kullanıcılarının istekleri doğrultusunda hareket eden ve bu istekleri dikkate alan apple birkaç basit güncelleme ile yeni ipad’ lara farklı renkler kattı.

Dilerseniz Apple’nin geçen haftalarda güncellediği yeni ipad’larda nasıl bir yenilik yapılmış bunları anlatmakla başlayalım sizlere. Oysaki Apple firması daha geçen günlerde altıncı nesil olan ipod Touch modelini tanıtmıştı  dilerdeniz yeni güncellenen İpod Nano incelemesine biraz değinelim.

Sponsorlu Bağlantılar

Öncelkle ipod touch ‘ ın 8 MP kamera ve A8 işlemci ile birlikte güncelledi.

Yeni iPod Kutu Açılımı

Apple müzik için hizmet verdiği iTunes güncellemesini gerçekleştirdi. Günceleme öncesinde pembe mavi ve altın renginde güncellemelere gitti. Bunun yanı sıra ise apple firması ipad’ ın yeni modelleri olan İPod Shuffle ve iPod nano’yu altın, gümüş , mavi, pembe ve uzay grisi renk seçeneklerini ekleyerek piyasaya sürdü.

Aslında Ipad uzun zamandır touch’ a güncelleme getirmiyordu bir kenara atılmıştı bu nedenle de aslında oldukça eleştiriliyordu

Bakalım Apple bundan sonra yeni ipad’ lerinde nasıl bir değişiklik ve güncelleme yapacak merakla bekleniyor. Diliyoruz ki yeni güncelemeler daha işe yarayan özelliklere sahip olsun. Ancak ıtunes için bu yenilik şimdilik yeter derece de diyebiliriz.

Bizlere İpod Nano hakkında sormak istediğiniz soruları alt kısımda yer alan bölümden sorabilirsiniz, ayrıca İpod Nano hakkında merak ettiğiniz bütün konuları bu sitemizden bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Galaxy Note 5 Özellikleri hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.