İşBanka Kartımın Süresi Doluyor Ne Yapmalıyım?

İşBanka Kartımın Süresi Doluyor Ne Yapmalıyım?
Öncelikle bizler de kozbon ailesi olarak İşbankasını severek kullanıyoruz, gerek müşteri memnuniyetine çok önem veren, gerek kalitesine hizmetine çok dikkat eden bankalardan en önde geleni. Gerçi her gün işlem yapmasak da İşbankası ve Finansbank en çok çalıştığımız bankalardan biri haline geldi. Sitemizden kozbon@kozbon.com adresine gelen sorulardan en dikkatimi çeken soruyu sizinle paylaşmak istedik. Öncelikle bir ziyaretçimizin başına gelen bu olay hakkında sizlere kısa bir bilgi vermek istiyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Kartımın Süresi Doluyor” Kartınızın üzerinde yer alan son kullanma tarihi 08/2015 tarihi ise bu gösterge şunu ifade etmektedir. Ay sonuna kadar bu kartı kullanabilirsiniz, lakin ay sonundan sonra kartınızın ömrü bitecektir ve bir daha herhangi bir işleminizde kullanamayacaksınız bunun için şubenize giderek ay sonuna yakın günlerde gelecek olan kartınızı yeniden ücretsiz bir şekilde temin edebilirsiniz.

Şubeden yeni temin edeceğiniz kartınızın ömrü 5 yıllık olacaktır, şube de sizden herhangi bir ücret istemeyeceklerdir sadece yanınıza kimliğinizi alarak gidebilirsiniz.

Ne Yapmalıyım?

Öncelikle kartınızı ilk nereden aldıysanız o şube iletişime geçerek kartınızın gelip gelmediğini sorgulayın, yetkili arkadaş “evet kartınız şubemize gelmiştir” dedikten sonra şubeye giderek elden alabilirsiniz. Dilerseniz bankanın kartı evinize kadar göndermesini de bekleyebilirsiniz. Postacı gelecek kartı size teslim edecektir, eğer postacıyı beklemek istemiyorsanız da şubeye kimliğiniz ile giderek kartı temin edebilirsiniz.

Yeni kartınızın şifresi değişmiş olacaktır, bunun için müşteri temsilcisine bağlanarak ya da tele sekter ile yeni şifrenizi belirleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan İsmek Web Tasarım Sınav Soruları başlıklı yazı da ismek web tasarım, ismek web tasarım kursları ve ismek web tasarım sorusu hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.