Jailbreak Olmadan İphone 2 Tane WhatsApp Kullanmak

Jailbreak Olmadan İphone 2 Tane WhatsApp Kullanmak

Sponsorlu Bağlantılar

Son zamanlarda bazı kişiler tarafından ekmek su gibi ihtiyaç duymuş olduğumuz bir diğer ihtiyaçlarımızdan biri de ikinci bir WhatsApp’tır. Aslında bu konuda Android kullanıcıları oldukça çok şanslı bir durumdadır, Android kullanıcılar bu tür durumlara daha kolay bir şekilde erişebilir iken maalesef ki aynı durum İOS kullanıcılar için geçerli olmamaktadır. Android’in alt yapısı açık kaynak kodlu olup anlaşılabilir bir dile sahip olduğundan dolayı bir çok kişi tarafından kolaylıkla yönetilebilir iken İOS için bu durum maalesef ki söz konusu değil. İOS kullanıcılar bir telefonda iki tane WhatsApp kullanmak istiyor ise Jailbreak yapması gerekirken 2016 yılında bu durum tamamen değişmiş durumda ve Jailbreak olmadan 1 İphone telefonda 2 tane WhatsApp kullanabilmektedir. Peki Jailbreak olmadan iphone’da 2 tane WhatsApp nasıl kullanılır? İlk olarak 1 telefonda 2 tane farklı WhatsApp kullanmak istiyorsanız 2. bir hattınızın olması ve bu hattınızın SMS doğrulaması için bir telefona geçici süreliğine takılı olması gerekmektedir. Ardından İOS telefonunuza veya cihazınıza App Store üzerinden normal WhatsApp uygulamasını indiriniz. Ve ardından telefonunuzun tarayıcısını kullanarak vip.othman.tv adresine giderek burada yer alan WhatsApp 2 seçeneğine dokunun ve karşınıza kurulum kısmı gelecektir. Kurulum kısmını yaparak telefonunuzdan profil kısmından doğrulama işlemini yaparak 2. numaranız için 2. WhatsApp’ı aktif hale getirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

1 İphone 2 Tane WhatsApp

  1. Birinci numaranız için telefonunuza App Store üzerinden normal WhatsApp uygulamasını indirip kullanın.
  2. İkinci numaranız için ek bir WhatsApp uygulaması gerekmektedir bu durum için vip.othman.tv adresine gidin.
  3. Karşınıza çıkan listeden WhatsApp 2 seçeneğine dokunun ve alt kısımda DOWNLOAD seçeneğine dokunun.
  4. Karşınıza gelen kurulum aşamalarını tamamlayın ve tarayıcıyı kapatın.
  5. Doğrulama işlemini yapabilmek için, telefonunuzdan Ayarlar > Genel > Profil kısmından 2. WhatsApp için ikinci numaranızı girip doğrulama işlemini tamamlayın.
  6. İkinci WhatsApp uygulamasında kullanacağınız numaranın erişebilir olmasına dikkat edin, ikinci numaranıza gelecek olan SMS doğrulama kodunu sizden istenilen bölgelere giriniz.

Bu işlem sonucunda 1 İphone telefonda 2 tane WhatsApp kullanabilirsiniz.

Bilmeniz Gerekenler

  1. Andorid kullanıcılar için bu işlemi GBWhatsApp uygulamasıyla yapabilirsiniz, daha fazla bilgi için 2 Tane WhatsApp Nasıl Kullanabilirim? başlıklı yazıya göz atarak öğrenebilirsiniz.
  2. İOS için adımlar doğrudur, lütfen dikkatli bir şekilde adımları takip ediniz.
  3. 2. Hattınız için SMS gelecektir, gelen SMS doğrulamasını doğru bir şekilde tamamlayınız.
  4. Uygulamayı denemedim, test etmedim.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan WhatsApp Hesabı Silince Engel Kalkar Mı? hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.