Kaç Kişi Chrome Kullanıyor?

Kaç Kişi Chrome Kullanıyor?

Sponsorlu Bağlantılar

Bir zamanlar Chrome Mobil uygulaması yok iken telefonlarımızın vazgeçilmez uygulaması olan Mini Opera ile internete erişim sağlıyorduk. Normal telefon tarayıcılarına göre Mini Opera daha fazla gelişmiş olup, gizli sekme ve veri tasarruf seçenekleri ile bir çok kişiye kucak açıyordu. Daha sonrasında bir kaç sene önce piyasaya sunulan Mobil Chrome uygulaması sayesinde bir çok kişi Chrome uygulamasını kullanmaya başladı. İlk zamanlar Chrome uygulaması hayli bir sorunlu iken şuan mükemmel bir şekilde çalışmaya devam etmektedir. Bu kadar çok gelişmiş özelliklere sahip olan Chrome Mobil tarayıcısını acaba kaç kişi kullanıyordur hiç merak ettiniz mi? Bir çok kişi tarafından sevilerek kullanılmak olan Chrome tarayıcısının başlıca en güzel özelliği ise Veri Tasarruf modunun olmasıdır. Chrome ayarları kısmında yer alan Veri Tasarrufu özelliği ile Chrome üzerinden yapacağınız internet dolaşımında tasarruf edecek ve internet paketinizin çabuk bitmesini önleyeceksiniz. Bir diğer başlıca özelliklerden biri olan gizli sekme özelliği ile bir çok kişinin gönüllerinde taht kuran Chrome tarayıcısında toplamda geçtiğimiz günlerde açıklamış olduğu verilere göre aylık 1 milyardan daha fazla kullanıcıya eriştiğini bildirmişti.

Sponsorlu Bağlantılar

Chrome tarayıcısı her geçen saniye daha fazla büyükmekte olup geçtiğimiz ay olan Mart ayına yani 2016 yılının Mart ayında toplamda Android kullanıcılar arasında 1.4 Milyar kullanıcıya ulaştığını belirten Chrome tarayıcısı daha fazla gelişmektedir. Son gelen özelliklerinden biri olan, masaüstü ve gmail hesap senkronize özelliği ile bir çok işlemlerimizi yine telefonlarımızdan kaldığımız yerden yapmamızda bizlere yardımcı olmaya devam etmektedir. Her ay 40 milyon kadar bir kullanıcıya ulaşmakta olan Chrome Mobil tarayıcısından sizlerde faydalanmak istiyorsanız Android telefonlarınıza Google Play üzerinden Chrome tarayıcısını indirerek sizlerde hızlı bir şekilde internette gezebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan İsmek Web Tasarım Sınav Soruları başlıklı yazı da ismek web tasarım, ismek web tasarım kursları ve ismek web tasarım sorusu hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.