Kaç Tane Terörist Öldü 2015

Kaç Tane Terörist Öldü 2015

Maalesef ülkemizde huzuru ve barışı bozmak isteyen bir çok kişi var, bilindiği gibi 22 Temmuz tarihinden itibaren her gün hemen hemen şehit haberleri almaya başladık, öncelikle bu yazımıza başlamadan önce Ülkemizdeki bütün şehitlerimize Allah’tan Rahmet diliyoruz, ve bu toprakları “VATAN” yapan şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyoruz…

Sponsorlu Bağlantılar

Sizler için gündemi en yakından takip ederek, en doğru verileri kullanarak kaç tane vatan haini olan terörist sayısını açıklayacağız, ve ayrıca yine gündemi her gün yakından takip ederek bu artan saldırıların sonucunda g*beren terörist sayısını bu yazımızda güncelleyeceğiz. Türkiye’de yer alan huzuru ve barışı bozmak isteyen kişilere karşı bir çok operasyon yapılıp bir çok terörist katledildi. Türkiye tarafından yapılması gereken bir çok hava saldırısı, kara operasyonları yapılarak bir çok terörist etkisiz hale getirildi ve ayrıca bir çok terör örgütü mensuplarına büyük zayiat verdirdi.

Anadolu bölgeleri olmak üzere Ülkemiz’de bir çok yer de barış ve huzur ortamını bozan eylemler halen devam ediyor. Yurt dışında ve Yurt içinde bir çok terörist öldürürken şuan ki öldürülen terörist sayısı her geçen saniye artmakta. YDG-H’ye olmak üzere, DAİŞ ve DHKP-C terör örgütlerine yönelik bir çok operasyonlar düzenlenmektedir. Gelin sizlerle birlikte öldürülen terörist sayısını sayalım.

64 günde Toplamda 1008 terörist öldürüldü.

(Sayıları hızlı bir şekilde artmakta.)

Bu istatistikler 09.09.2015 tarihinde 22.34’de güncellenmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan İsmek Web Tasarım Sınav Soruları başlıklı yazı da ismek web tasarım, ismek web tasarım kursları ve ismek web tasarım sorusu hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.