Kalbim Ege’de Kaldı Bitiyor Mu?

Kalbim Ege'de Kaldı Bitiyor Mu?

Kanal D’nin sevilen dizisi olan Kalbim Ege’de Kaldı, ilk bölümden itibaren bir çok kişinin dikkatini çekmişti. Fimin Ninesi olan Iraz Nine; 45 yıl önce depremde anne ve babalarını kaybeden Hatice ve Emine adındaki iki kız çoğu evlat edinir. Onları kendi kızlarıymış gibi büyütür ve uygun görmüş olduğu erkeklerle evlendirir ve çoluk çocuğa sahip olması için elinden geleni yapar. Aradan aylar yıllar geçtikten sonra kocaları yüzünden Hatice ve Emine kavga ederler ve resmen birbirlerine düşman olurlar. Ardından Iraz Nine bu iki aileyi barıştırmak için Emine’nin oğlu Mustafayla Hatice’nin kızı Zeliş’i evlendirmek ister, başlarda sürekli kavga eden Zeliş ile Mustafa günler geçtikçe birbirine karşı iyi duygular beslemeye başlayacaktır ve ilerde çok büyük bir aşka doğru ilerleyeceklerdir.

Sponsorlu Bağlantılar

Oyuncu kadrosunda, Alper Saldıran, Oya Unustası, Celile Toyon, Eren Hacısalihoğlu, Şebnem Doğruer yer alan oyuncuların birleşmesiyle ortaya çıkan Kalbim Ege’de Kaldı dizisi Bitiyor Mu?

Yazın vazgeçilmez dizilerinden biri olan Kalbim Ege’de Kaldı dizisinin izleyicilerini üzecek bir haber, Reytinglerin iyice düşmesinden dolayı haftaya Kalbim Ege’de Kaldı dizisi final yapıyor.  İstenilen reytinglere ulaşamayan Kalbim Ege’de Kaldı dizisinde ilk bölümde herkesi büyülemişti ve bir çok kişinin dikkatini çekmişti.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Ribony Hilesi hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Ama limon film devam edeceğini dedi ve asılsız haberlere inanmayın yani bitmiyor devam ediyor

    • Kozbon

      Merhaba Fidan, güzel yorumun için öncelikle teşekkür ederiz. Lakin bir kaç haber sitelerinde bu tür haber alınca bizde onları baz alarak bu tür haber yayınladık. Bunun için böyle bir yazı yayınlamak zorunda kaldık kendinize iyi bakın.