Kiwi Beğeni Hilesi

Kiwi Beğeni HilesiSon zamanlarda bu Kiwi uygulaması çok popüler bir hale geldi, ayrıca şöyle ki artık Facebook üzerinden beğeni / yorum bildirimleri almazken şimdi Kiwi’ye davet bildirimleri alıyorum. Peki olay şöyle ki herkes tarafından rağbet görülen bu Kiwi uygulamasında Beğeni Hilesi ya da Takipçi Hilesi var mı? gibisinden çok sorulan bir soru haline gelen Kiwi Beğeni Hilesi hakkında Kozbon ekibi olarak bu olaya çözümler ürettik ve tıpkı Twitter ve İnstagram’da olduğu gibi Kiwi’de takipçi ve Beğeni hilesini bulduk. Hile demek yalan olur, bir nevi takipçi ve beğeni taktiği gibi bir şey.

Öncelikle Kiwi uygulamasından biraz söz edeyim, ilk çağrışımda bir oyun sandım lakin soru – cevap şeklinde olan bir uygulamaymış. Zaten ben ask.fm uygulamasını da radyo sitesi sanmıştım ilk başlarda her neyse hemen sizlere takipçi ve beğeni hilesini anlatayım.

Sponsorlu Bağlantılar

Karşılıklı Beğeniyoruz: Aşağıdaki liste de yer alan bütün yorumları beğenen kişiler karşılıklı etkileşim yapıp, takipçi kasıyor. Sizde bu BÜYÜK etkilişime katılın.!

Kiwi Uygulaması Beğeni ve Takipçi Hilesi

Kiwi uygulamasında beğeni hilesi yapmak için öncelikle uygulamaya katılıp kendi profilimizi oluşturmalıyız. Ardından oluşturmuş olduğumuz profilden sonra Anasayfaya giderek orada sorulan soruların üzerinde yer alan soran kişiyi takip ediniz ve bir süre sonra o kişi de sizi takip edecektir. Takip sonrasında sizin profilinize girerek sormuş olduğunuz / yanıtlamış olduğunuz soruları beğenecektir. Ve bu kişi aynı hareketi sizden de bekleyecektir yani sizde sizi takip eden kişiyi takip edip profilindeki soruları beğenerek karşılıklı etkileşim sağlayabilirsiniz.

DUYURU: Kozbon ailesi olarak, Kiwi uygulamasında 1,000 Takipçi hediye ediyoruz. Detaylı bilgiler için tıklayınız.

Sizleri takip etmeyen, geri dönmeyen ve durumlarınızı yani sorularını beğenmeyen kişileri takip etmekten vazgeçebilirsiniz.

Karşılıklı Beğeni Beğendirmek istediğiniz soruların profillerini aşağıda YORUM YAPARAK paylaşınız. Paylaşılan yorumlara beğeni hediye edilip, takipçi gönderilecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Telefonun Şarjı Bitmemesi İçin Yapılması Gerekenler başlıklı yazı da akıllı telefonun şarjı nasıl uzun gider, telefonun şarjı bitmemesi için ve telefonun şarjı hemen bitmemesi için hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

 1. Kiwi:@ismailsolak takip edeni takip ederim

 2. @SifanurTaskaya

 3. kiwi ID:@dgkn61ReiS

  TAKİP EDENI TAKİP EDERİM

 4. @Umut_3838

 5. @yavuzkose53 anında dönüş ve 4 adet farklı hesabtan takip

 6. Kiwi : @sureyyakarasin takipp

 7. @hasanaslan21

 8. Kiwide takip edeni takip ediyorum

 9. KARSILIKLII BEGEN TAKIPLESELIM

 10. mustafa_ozdn
  Takip edeni takip ederim

 11. @umutcanalcnkaya

  HERKESE BEĞENİ VE TAKİP KASICAM

  – HERŞEYİ BEĞEN TAKİP ET KARSILIK GELİR TAKİPTE KAL . . . ! 🙂

 12. @GameKinq53

 13. Takipp:numantutacak

 14. Takipe takip anında takip ederim soru manyağına tutarım sadece takip etmeniz yeterli geri dönerim anında size ıd: srdrede anında geri takip ;)))

 15. Kiwi : AysuBaysal Takip + Soru Karşlıklı :))

 16. Çok seviyorum hile yaparmisiniz

 17. @aoguzhan Karşılıklı takip

 18. @yagmurtaze Anında geri takip

 19. mustii_06

 20. @gurkann7 takip edin aninda takip edecegim

 21. @omerdr Anında GT

 22. @mrtcn1806 takip edin anında takip alın beylerrrr

 23. @mavipolar aninda geri takipp

 24. @BladBoy takip karşılıklı anında onay

 25. Takibe anında geri takib yapıyorum @sevimlibirinsan

Comments are closed.