Kiwi Beğeni Hilesi

Kiwi Beğeni HilesiSon zamanlarda bu Kiwi uygulaması çok popüler bir hale geldi, ayrıca şöyle ki artık Facebook üzerinden beğeni / yorum bildirimleri almazken şimdi Kiwi’ye davet bildirimleri alıyorum. Peki olay şöyle ki herkes tarafından rağbet görülen bu Kiwi uygulamasında Beğeni Hilesi ya da Takipçi Hilesi var mı? gibisinden çok sorulan bir soru haline gelen Kiwi Beğeni Hilesi hakkında Kozbon ekibi olarak bu olaya çözümler ürettik ve tıpkı Twitter ve İnstagram’da olduğu gibi Kiwi’de takipçi ve Beğeni hilesini bulduk. Hile demek yalan olur, bir nevi takipçi ve beğeni taktiği gibi bir şey.

Öncelikle Kiwi uygulamasından biraz söz edeyim, ilk çağrışımda bir oyun sandım lakin soru – cevap şeklinde olan bir uygulamaymış. Zaten ben ask.fm uygulamasını da radyo sitesi sanmıştım ilk başlarda her neyse hemen sizlere takipçi ve beğeni hilesini anlatayım.

Sponsorlu Bağlantılar

Karşılıklı Beğeniyoruz: Aşağıdaki liste de yer alan bütün yorumları beğenen kişiler karşılıklı etkileşim yapıp, takipçi kasıyor. Sizde bu BÜYÜK etkilişime katılın.!

Kiwi Uygulaması Beğeni ve Takipçi Hilesi

Kiwi uygulamasında beğeni hilesi yapmak için öncelikle uygulamaya katılıp kendi profilimizi oluşturmalıyız. Ardından oluşturmuş olduğumuz profilden sonra Anasayfaya giderek orada sorulan soruların üzerinde yer alan soran kişiyi takip ediniz ve bir süre sonra o kişi de sizi takip edecektir. Takip sonrasında sizin profilinize girerek sormuş olduğunuz / yanıtlamış olduğunuz soruları beğenecektir. Ve bu kişi aynı hareketi sizden de bekleyecektir yani sizde sizi takip eden kişiyi takip edip profilindeki soruları beğenerek karşılıklı etkileşim sağlayabilirsiniz.

DUYURU: Kozbon ailesi olarak, Kiwi uygulamasında 1,000 Takipçi hediye ediyoruz. Detaylı bilgiler için tıklayınız.

Sizleri takip etmeyen, geri dönmeyen ve durumlarınızı yani sorularını beğenmeyen kişileri takip etmekten vazgeçebilirsiniz.

Karşılıklı Beğeni Beğendirmek istediğiniz soruların profillerini aşağıda YORUM YAPARAK paylaşınız. Paylaşılan yorumlara beğeni hediye edilip, takipçi gönderilecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Telefonun Şarjı Bitmemesi İçin Yapılması Gerekenler başlıklı yazı da akıllı telefonun şarjı nasıl uzun gider, telefonun şarjı bitmemesi için ve telefonun şarjı hemen bitmemesi için hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

  1. Kiwi:@ismailsolak takip edeni takip ederim

  2. @SifanurTaskaya

  3. kiwi ID:@dgkn61ReiS

    TAKİP EDENI TAKİP EDERİM

  4. @Umut_3838

  5. @yavuzkose53 anında dönüş ve 4 adet farklı hesabtan takip

  6. Kiwi : @sureyyakarasin takipp

  7. @hasanaslan21

  8. Kiwide takip edeni takip ediyorum

Comments are closed.