Kiwi Takipçi Hilesi

Kiwi Takipçi Hilesi

Sponsorlu Bağlantılar

Sizlere daha önce Kiwi’nin ne olduğundan hatta Kiwi’de beğeni hilesini anlatmıştık. Kiwi; son zamanlarda ortaya çıkan soru – cevap akımların en büyüğü olan bir uygulama haline geldi. Kişiler Facebook üzerinden oluşturmuş oldukları porfiller sayesinde tanımadığı kişilere sorular soruyor, tanışma imkanlarını yakalıyorlar. Ayrıca Kiwi o kadar kullanışlı bir soru cevap uygulaması ki herşey düşünülmüş. Sizler takip edenler, ya da sizin takip ettiğiniz kişilerden direk sorular alabilir onu yanıtlayabilirsiniz. Günümüzde sosyal ağlar milyonlarca insan tarafından kullanılmaktadır. Bu kadar fazla kullanıcısı olan sosyal ağlar sürekli kendini yenileme, yeni uygulamalar yapma eğilimindedirler. Dünyada her 13 kişiden birinin facebook hesabı olduğunu düşünürsek facebook uygulamalarının ne kadar hızlı yayılacağını tahmin edebiliriz. Kiwi uygulaması da facebook tarafından yapılan bir uygulamadır.

Kiwi Uygulaması Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kiwi nedir: Facebookun uygulamalarından biri olan kiwiyi soru cevap platformu olarak tanımlayabiliriz, arkadaşlarınıza veya tanımadıklarınıza uygulamada yer alan sorulardan yada kendi oluşturduğunuz sorulardan rastgele sorarak cevaplar aldığınız bir sohbet alanıdır. Önceki yıllarda kullanılan “ask” uygulamasının gelişmiş hali de diyebiliriz. Kiwi uygulamasında da facebook tan tanıdığımız “beğen, like” butonu ile paylaşımları beğenebilirsiniz. Şimdiden 1 milyon kullanıcıyı aşan Kiwi uygulaması aradığı arkadaşı bulmak isteyenler için de sıkça kullanılıyor. Uygulamanın kısa sürede yayılmasının sebeplerinden biri de kiwi uygulamasını bir kere kullandıktan sonra arkadaş listenizdeki herkese davet isteği göndermesidir.

Kiwi uygulamasını nasıl indirebilirim: Facebook kullanıcılarına otomatik olarak gönderilen kiwi uygulamasını indirmek isterseniz mobil cihazınızın Play Store marketinden uygulamayı indirebilirsiniz. Kiwi uygulaması IOS ve android mobil cihazlara uyumlu ve ücretsizdir. Arkadaşlarınızın davetlerini kabul ederek de Kiwi uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz.Fobito.com üzerinden sağ üst köşedeki “yükle” butonunu kullanabilirsiniz.

Kiwiye Nasıl Üye Olunur:Facebook hesabınız ya da e-posta hesabınızla kayıt yapabilirsiniz.facebook üzerinden yaptığınız üyelikte arkadaşlarınıza otomatik olarak davet gittiğini unutmadan işlem yapın.E-posta hesabınızla  istediğiniz kişilere davet gönderirsiniz.

Kiwi soru Sorma: Kayıt olduktan sonra uygulamanın sağ üst köşesinde bulunan simgeye tıklayarak soru sormaya başlayabilirsiniz.”Anonim olarak soru sor” bölümünü seçerek isimsiz gizli olarak sorunuzu paylaşmış olursunuz.

Kiwi uygulaması çöktü mü: Kiwi normal bir sunucu üzerinden piyasaya sürülen bir uygulamadır. Fakat Kiwi uygulamasının açılmaması kiwinin çöktüğü görüşünü ortaya atmıştır. Kiwinin açılmadığı doğru ama çöktüğü doğru bir bilgi değildir.Kiwi uygulaması yetkililerinin de yaptığı açıklamaya göre kimse uygulamanın bu kadar talep göreceğini kullanıcısının 1 milyonu kısa sürede aşacağını düşünmüyordu.Özellikle akşam saatlerinde yoğun soru sorulması ve cevaplanması sunucunun ısınarak kendisini koruma altına almasına neden olmuştur.Kiwi uygulama ekibi bazı soru ve uygulamaları durdurarak kısa süreliğine sorunu çözdü.Bu kadar yoğun kullanımı olan ve daha da büyüyeceği tahmin edilen Kiwi uygulaması için yeni sunucu çözümleri aranıyor ve şu günlerde bir data center anlaşması imzalayacağı konuşuluyor.

Kiwi takipçi yükseltme: Kiwi uygulamasında farklı, ilginç, komik sorular sorarak takipçilerinizi yükseltebilirsiniz. Sorulan sorulara da cevap vermeyi ihmal etmeyin.Siz ne kadar kişiye cevap verirseniz onlar da size o kadar çok cevap verirler.Böylece takipçi sayınızı artırabilirsiniz. Facebook üzerinden davetiye gönderdiğiniz ama kabul etmeyenlere facebook mesaj bölümünden mesaj atarak sizi takip etmelerini sağlayabilirsiniz.Bunun yanında takipçi artırma hilelerini kullanabilirsiniz. Fakat doğal yollarla takipçi artırmak sizin için daha faydalı olacaktır. Hile ile artırdığınız takipçi sayınız belirli süre sonra sıpam olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Kiwi uygulamasında nasıl popüler olurum: Kiwi uygulamasında ne kadar fazla takipçiniz olursa o kadar popülerliğiniz artar. Sıradan sorular sormayarak popülerliğinizi artırabilirsiniz.

Kiwi Takipçi ve Beğeni Hilesi: Diğer sosyal medya hesaplarında da sıkça karşılaştığımız takipçi kazanma ve beğenileri artırma için yöntem hile vardır. Kiwi uygulamasında takipçi artırmak ve like almak için uygulanan yöntemler de vardır. Bu yöntemler kiwi hilesi olarak adlandırılır.

İlk olarak uygulamaya katılıp hesap oluşturun. Ana sayfadan soru soran kişiyi takibe alın. Bir müddet sonra o da sizi takip edecek ve yanıtlarınızı beğenecektir. Ama aynı şeyi sizden de bekleyecektir unutmayın.Bu şekilde karşılıklı etkileşimle beğeni sayılarınız ve takipçi sayınızı  artırabilirsiniz.Twitter ve instagramda olduğu gibi karşılıklı takip ve beğeni yöntemini kullanmalısınız.

Kiwi Takipçi Hilesi içinse bunu alt kısımda açıklayacağım, Kiwi Beğeni Hilesi adlı makalemizi okuyarak hilenin yapımı hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Son zamanlarda en çok popüler olan Kiwi uygulamasında Takipçi Hilesi nasıl yapılır?

Kiwi Takipçi Hilesi

DUYURU: Takipçi isteyenler yorum kısmına Kiwi adreslerini paylaşarak takipçi kazanabilirler, ayrıca 1 saat içerisinde linkini paylaşan her kişiye 50 takipçi anında hediye!

Kiwi Takipçi Kazan

Kiwi Takipçi Hilesi

Uygulamayı tıpkı Twitter, İnstagram gibi hayal edebilirsiniz. Nasıl İnstagram’da ya da Twitter’da karşılıklı beğenilerek / takipleşerek takipçi kasıyorsak tıpkı Kiwi uygulamasında da bunu yapabiliriz.

DUYURU: Kozbon ailesi olarak, Kiwi uygulamasında 1,000 Takipçi hediye ediyoruz. Detaylı bilgiler için tıklayınız.

Yapmanız gerekenler sırasıyla şöyle; Anasayfa da yer alan sorular kısmındaki bölümünden herkese açık bir şekilde sorulmuş olan soruları komik esprili bir çekilde cevaplayıp, soran kişiyi takip edince size illaki geri dönüş yapacaktır. Kişi sizi takip edince, sizde takip ederseniz kısa bir zaman içerisinde Kiwi’nin en popüler insanı haline gelmiş olursunuz.

Ayrıca sizi takip etmeyenleri, profillerine girip takip etmekten vazgeçebilirsiniz.

Anasayfa da yer alan soruları soran kişileri takip edin, 2-3 dakika içeresinde kişi sizi takip etmezse takip etmekten vazgeçtin, tıpkı Twitter ve İnstagram da olduğu gibi.

Aşağıdaki formu doldurarak takipçi kazanabilirsiniz, aşağıdaki listede yer alan kişileri sizler takip edince kişiler sizleri takip edecektir. Böylelikle büyük bir etkileşim olmuş olacaktır.

(Arkadaşlar yoğun ilgiden teşekkür ederiz, yorumlar kısmını sayfalandırdık diğer sayfalardaki kişileri de takip edince size geri dönüş yapacaklardır. Ayrıca Kiwi Takipçi Çekilişi adlı makalemizide okursanız memnun olurum, güzel yorum herkese 1K takipçi hediye ediyoruz. Ayrıca 25 Temmuz tarihinden sonra 1 tane özel çekiliş yapılacaktır ve kişiye 10,000 takipçi hediye edilecektir.)

Yazımız 02.08.2015 tarihinde güncellenmiştir. Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz 🙂

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Samsung NX Mini 2 Özellikleri başlıklı yazı da Samsung NX Mini 2 çıkış tarihi, Samsung NX Mini 2 Fiyatı ve Samsung NX Mini 2 ne zaman hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

 1. enver181

 2. Kiwi => @Yourselff takip et

 3. @Beytullah_52_
  Beytullah Topal takip lütfen

 4. @pisicikk ? takip edin geri dönücem ?

 5. Kwi de bağımlılık yaptı sonunda

 6. @GeNZ0

  Takip Edn Geri Takip Edicem günün coğu zaman kivideyim 😉

 7. @ecesu17 takip edermisiniz

 8. @hasanersan

 9. @BraveHartt

 10. @Oguzbozdemirr

 11. @Muhoo38

 12. @OgzAlg

 13. kiwi.qa/bhulusa

 14. @mefas

 15. Kiwi uygulamasinda takipci istiyorum cunku kiwicanlarimi sorularimla eglenceli diyaloglar kuracagima inaniyorum.

 16. Enes ACIDERE ve ya @EAcidere

  karsilikli takip.

 17. @uzunsakaloglu

 18. @sametuyg

 19. BirKiwiBirMuz

 20. @imrankorkmaz

 21. @Backdrop

 22. Takippedin karşılıklı @aerenkuscu

 23. Onurr1907 karşılıklı takip

 24. @baranatli

 25. @izmirlirem

Comments are closed.