Kiwi Uygulaması Nasıl Engellenir?

Kiwi Uygulaması Nasıl Engellenir?
En çok kullanılan uygulama haline gelen Kiwi, sosyal medya sitesi olan Facebook’u esir almış durumda, işte sürekli bildirimi gelen Kiwi hakkında sıkça sorulan sorulardan biri olan Kiwi Uygulaması Nasıl Engellenir? sorusuna yanıt olmaya geldik. Bu işlem için 2 tane yol var, bu sizinpe paylaşmış olduğumuz yollar takip ederek Kiwi uygulamasını engelleyebilirsiniz. Kiwi uygulamasını engelledikten sonra sizleri rahatsız edecek bildirimlere son vermiş olacaksınız.

Kiwi Uygulama Engelleme 1.YOL

Bu yol en basit ve en kolay bir şekilde çözüme ulaşabileceğiniz bir yoldur. Öncelike Facebook’a giriş yaparak bildirimler kısmından size gelen daha önce Kiwi uygulamasını bulup bildirimin yanında yer alan X işaretine tıklayarak bildirimi kapatabilirsiniz.

Kiwi Uygulama Engelleme

X işaretine bastıktan sonra 2 tane seçenek çıkacaktır, bunlardan biri Kapat diğer ise Açık Tut. Bu seçeneklerden Kapat butonunu seçince artık Kiwi’den bildirim almayacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Kiwi Uygulaması

 

Kiwi Uygulama Engelleme 2.YOL

Bu yöntem biraz kafa karıştırıcı olduğu için sizlere 1.Yolu denemenizi tavsiye ederiz, her neyse denemek isteyen arkadaşlar adına Kiwi Uygulama Engelleme yolunu kısaca anlatalım;

Facebook’a giriş yapınız ve aşağıdaki adımları izleyiniz.

1. Ayarlar Bölümüne gidip sol tarafta yer alan Kırmızı ikona sahip olan Engelleme yazısına tıklıyoruz.

2. Karşımıza gelen, Engellemeleri Yönet bölümünden alt kısımda yer alan Uygulamaları engelle bölümünde yer alan kutucuğa Kiwi yazıp uygulamayı seçiyoruz ve uygulamayı engellemiş oluyoruz.

Biz, uygulama engelliyoruz.

Bizlere Kiwi hakkında sormak istediğiniz soruları, alt kısımda yer alan yorum bölümünden sorabilirsiniz, sizleri seviyoruz bizi takip etmekten ve her gün yeni bilgiler öğrenmekten kesinlikle vazgeçmeyin 🙂

Kiwi Uygulamasını engelle

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Kiwi Takipçi Hilesi başlıklı yazı da kiwi nedir hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.