Kozbon Bedava İnternet Kampanyası

Kozbon Bedava İnternet Kampanyası

Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell ve diğer operatörlerin bedava internetlerinden bazıları çalışmamakta, çalışan kampanyalar ise 10-50-100-250 MB gibisinden hediye bedava internet vermekte. Kozbon ailesi olarak düşündük taşındık ve aşağıdaki formu dolduran kişiler arasında çekiliş yapacağız ve bu çekilişin sonucu kazanan kişiye 2 GB bedava internet hediye edeceğiz. Tek yapmanız gereken bu sayfayı Twitter veya Facebook hesaplarınızdan herkese açık bir şekilde paylaşmak. Ardından alttaki formu eksiksiz bir şekilde doldurunuz. İşte bütün işlemler bu kadar, bu işlemleri yaptıktan sonra sizde çekilişe katılmış olacaksınız. Dilerseniz hattınız Avea, Vodafone ya da Turkcell olsun sizlere sorup hangi hattınıza bedava internet yaptırmak istiyorsanız ona yapılacaktır.

Çekilişe Katılmak İçin

1-) Bu Sayfayı facebook ya da twitter hesaplarınızda herkese açık bir şekilde paylaşmak.
2-) Paylaşılan profilinizi, adınızı soy adınızı ve telefon numaranızı ekleyerek aşağıdaki formu doldurmanız gerekmektedir.
Çekilişe katılmak işte bu kadar, çekiliş boyunca profillerinizden paylaşmış olduğunuz bu sayfayı kaldırmayınız aksi takdirde sizi elemek zorunda kalacağız.

Çekiliş Başlangıç Tarihi: 10.06.2015 18:00

Sponsorlu Bağlantılar

Son Katılım Tarihi: 20.06.2015 18:00

Sonuç Açıklama: 22.06.2015 18:00

Çekilişe katılım bitmiştir, sonuçlar 22.06.2015 tarihinde 12:33’de açıklanacaktır. Çekilişe toplamda 328 kişi katılmıştır. (Çekiliş sonuç saati; 18:00 iken 13:00 olarak ayarlandı.)

Kozbon Bedava İnternet Kampanyasına Doğru Katılanlar.

(Yarışmaya doğru bir şekilde katılanlar)

ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Asıl Talihliler: ecenur

Yedek Talihliler: Yunus

Çekiliş Zamanı: 22-06-2015 12:33:57

Tüm Çekiliş Listesi:
Ayse
Beyza
Ebru
Elif
Emir
Emre
Enes
Fatih
Funda
Onur
Pınar
Resul
Yunus
Yunus Emre
cemal
ecenur
erol
mehmet
muhammet
murat
uzay
Ömer
İsmail
ırmak

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan İbrahim Tatlıses Öldü Mü? başlıklı yazı da ibrahim tatlıses nasıl vuruldu, ibrahim tatlıses öldü ve ibrahim tatlıses vurulma anı hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. Harika br arkadaş

 2. Kozbon

  Yarışmaya katılmadan önce lütfen katılım şartlarını okuyunuz, katılan bir çok kişi uygun şekilde katılmamakta. Bu sayfayı Facebook veya Twitter hesabınızda herkese açık bir şekilde paylaşmanız gerekmektedir.

 3. Kozbon

  Görüyorum ki bu kadar uyarıya rağmen bir çok kişi çekilişe yanlış bir şekilde katılmakta. Yapmanız gereken sadece şu; bu sayfayı facebook hesabınızda ya da twitter hesabınızda HERKESE AÇIK bir şekilde (bizim görebilmemiş için) paylaşmanız gerekmektedir. Ardından paylaşılan facebook adresini ya da twitter adresini kopyalayarak aşağıdaki formu eksiksiz ve doğru bir şekilde göndermeniz çekilişe katılmanızda yardımcı olacaktır.

 4. Kozbon

  Kampanyaya katılan bir çok arkadaş, eksik katılmış. Kimileri telefon numarasını yanlış yazmış(1 karakter fazla ya da 1 karakter eksik), kimi arkadaşlar facebook sayfalarında paylaşmamış ve ya sadece mail adreslerini yazmışlar.

 5. cok iyi

 6. Kozbon

  Toplamda 145 kişi katılmış, bunlardan sadece 10 kişi doğru düzgün katılmış. Umarım Hak eden kazanır.

 7. Guzel bişe bu inşalah kazanırm şimdiden tşkür ederm bu siteye

  • Kozbon

   Katılımınız için teşekkür ederiz, Çekilişe son katılma tarihi; 20.06.2015 18:00.

   Yapılması gerekenler; kozbon adresini ya da bu çekiliş sayfasını twitter veya facebook hesaplarınızda HERKESE AÇIK bir şekilde paylaşmanız ve paylaştığınız profil ile birlikte sayfada yer alan başvuru formunu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

   Çekilişi kazanan kişiyle telefon ile irtibat kurulacaktır ve ardından hangi operatör için Hediye İnternet istediği sorulacaktır. Lütfen katılımlarınızı doğru yapınız.

 8. Kaydılsum nezamn bellı olur yalan degıl demı dogru sıze guvenıp uaprım guvenımı bosa cıkrmazsınız umarum bıde rıca etsem dogru kaydolmusmuyum baksanız cevabınızı beklıuom

  • Kozbon

   Seda merhaba, tabii ki düzenlemiş olduğumuz doğru. Evet çekilişe katılmışsınız, lakin yanlış katılmışsınız. Bize Facebook Profilinizin adresini paylaşım, mesela facebook.com/kullaniciadiniz şeklinde.

 9. kımın kazandıgını nereden görecez ?

  • Kozbon

   Merhaba Yunus Emre, çekilişe katılan kimseler sırayla katıldığı tarihe göre sıralanmakta. Çekilişi sıra numarasına göre yapacağız, mesela 50 kişi katıldı 1 ila 50 arasında çekiliş yapacağız çekilen numaraya bakıp katılımı doğru yapıp yapmadığına bakacağız. Eğer doğru şekilde katılımı sağladıysa kişiyi telefon ile arayıp hangi operatörü kullandığını soracağız. Eğer çekilen kişi, çekiliş kurallarına uymuyorsa kişinin çekilişi elenecektir ve 2.Çekiliş düzenlenecektir. 2. Çekilişte 1 ila 49 arasında yapılacaktır. Çekiliş bugün 18:00’da son bulacaktır, çekiliş sonuçları 22.06.2015 18:00 tarihinde açıklanacaktır ve çekilişi kazanan kişiyle irtibat kurulacaktır.

 10. Gel mb nasil pital edilir

  • Kozbon

   Merhaba, Gel MB paketi size hediye internet vermektedir. Herhangi bir servise abone yapmamaktadır. Bunun için iptal etmenize gerek yok, eğer içinizin rahat etmesini istiyorsanız turkcell.com.tr adresine giderek güncel paketlerinizi görüntüleyebilir, onları iptal edebilirsiniz.

 11. Merabalar acaba düzgün doldurmuşmuyum?

  • Kozbon

   Merhaba Nilay, bugün katılım listesini temizledik. Yarışmaya toplamda 328 kişi katılmıştı, yani bize gelen 328 tane mesaj vardı hepsini tek tek inceledik, 1 kişi 5-6 tane aynı mesajı göndermiş, bir çok kişi facebookta paylaşmamış, bir çok kişi profil adreslerini eklememiş, bir çok kişi form da telefon numarasını eklememiş. Bugün bu kişileri tek tek inceleyerek ayıkladık ve ortalama 25 kişi doğru katılmış(isimleri yarın açıklayacağız), listede Nilay adında biri yok. Üzülmenize gerek yok bu çekilişin ödülünü teslim ettikten sonra hemen yine bir çekiliş düzenlenecektir. Takipte kalarak yeni çekilişten faydalanabilirsin.

 12. Kozbon

  Çekiliş sonuçları açıklanmıştır.

 13. Vodofone uctetsiz internet paketi nasil yapilir

  • Kozbon

   Merhaba Avatar, sanırım Vodafone operatörü için Vodafone bedava internet istiyorsunuz. Bu konu hakkında hemen size yardımcı olayım, bunun için ilk yapman gereken olay Vodafone Bedava 4GB İnternet başlıklı yazımıza göz atmanız. Bu yazımızda yer alan bilgiler ile bedava internet kampanyalarından yararlanabilirsiniz.