Kozbon Hediye Çekilişleri 2015 Temmuz

kozbon-hediye-cekilisleri-2015-temmuz12

Sponsorlu Bağlantılar

“Patron çıldırdı” şeklinde bir slogan atmayı düşündük ama tabi ki öyle bir şey yapmayacağız bundan emin olabilirsiniz, çekilişi geç başlattığımız ve herkesi beklettiğimiz için özür dileriz. Bazı nedenlerden dolayı, hava şartlarından dolayı uzun zamandır sizlerle ilgilenemedik, yapılan yorumlarda da en çok garip yorumlara cevap vermeyi tercih ettik. İlerleyen zamanlarda tarafımıza iletmiş olduğunuz güzel maillere cevap vereceğiz.

Bizleri sürekli takip eden Azerbaycan kardeşlerimize ayrı bir teşekkürüm var, bizleri ayırt etmeden sürekli takip ediyorlar. Şivelerimiz her ne kadar değişik olsa da en azından birbirimizle anlaşıyoruz diye tahmin ediyorum. Ayrıca sitemizi sürekli takip eden bayan kullanıcılara da ayrı bir teşekkürüm var, gelen mailler birbirinden güzel olup çok keyifli olup bizleri bu internet aleminde insan olduğumuzu hatırlatıyorsunuz gerçekten..

Her neyse, “Kozbon kısa kes, bana hediye internet lazım” şeklinde sesler duyar gibiyim lakin sizlere bir şey hatırlatmak isterim. Daha önceki çekilişlerimiz de katılmak için öncelikle kozbon.com adresini facebook ve ya twitter hesaplarınızda paylaşmanız gerekmekteydi. Bu sever ise daha farklı bir boyuta taşımak istiyoruz, herkesin hemen hemen WhatsApp’ı var çekilişe katılmak isteyen kişiler bizleri öncelikle arkadaşlarına tavsiye etmeleri gerekmektedir.

Neler Kazanacağım?

Çekiliş listesinde 1.çıkan kişiye; 2GB hediye İnternet ya da dakika/SMS (seç&beğen)

Çekiliş listesinde 2.çıkan kişiye; 1GB hediye İnternet ya da dakika/SMS (seç&beğen)

Çekiliş listesinde 3.çıkan kişiye; 500MB hediye İnternet ya da dakika/SMS (seç&beğen)

Sponsorlu Bağlantılar

Çekilişe Nasıl Katılabilirim?

Lütfen Dikkatlice Okuyunuz!

1- Öncelikle kozbon.com adresini WhatsApp’tan herhangi 2 kişiye tavsiye ederek ve ya kozbon.com adresini HERKESE AÇIK bir şekilde Twitter ya da Facebook hesaplarınızda paylaşmanız gerekmektedir. (Örnek için tıklayınız)

2- Aşağıdaki başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra sizde hediye sms, dakika, internet ve ya TL kazanabilirsiniz.
WhatsApp ekran görüntülerinizi bizlere kozbon@kozbon.com adresine mail atarak ulaştırabilirsiniz.

YARIŞMAYA DOĞRU KATILAN KİŞİLER

 • Ömer D***n
 • Özge Nur
 • Yunus Ko****z
 • Serhan Öz****k
 • Salim V******ş
 • Rümeysa B*ğ
 • Ebru Y*****ı
 • Umut *ca
 • Tahir Ç*****
 • Erencan Ar***
 • Başak T***n
 • Ahmet Furkan Öz****
 • Ömer Faruk Kara***
 • Atakan Ça******
 • Filiz G*l
 • Yiğit Dem**ro**lu

Lütfen adınız listede gözükmüyorsa tekrar doğru bir şekilde tekrar başvuru yapınız. Yapmanız gerekenler sadece kozbon.com adresini facebook ya da twitterda HERKESE AÇIK bir şekilde paylaşıp profil adresinizi bizimle yukarıdaki formu doldurarak paylaşın. Ve yarışma bitene kadar profil adresinizi kesinlikle kaldırmayın.

ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

 1. Tahir Ç***** – Kişi arandı, tarafına 30TL gönderilecektir. – Turkcell
 2. Salim V******ş – Kişi arandı, SMS hakkı istedi. – Vodafone
 3. Ahmet Furkan Öz****  – Kişi arandı, telefonuna cevap vermiyor. Bugün saat tam 17:02’de tekrar aranacaktır, cevap verilmezse kişinin hakkı Yedek Listesindeki kişilerden çekiliş yapılıp ona devredilecektir. (Kişi Hakkını Kaybetti)

YEDEK LİSTE;

 • Rümeysa B*ğ
 • Ebru Y*****ı
 • Başak T***n

Çekiliş Sonuç Kanıtları: https://www.cekilisyap.com/geleneksel-hediye-cekilisleri-2015-temmuz

Yedek Liste Çekilişi; https://www.cekilisyap.com/yedek-liste-2015

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Yurt Dışından Ürün Nasıl Alabilirim? başlıklı yazı da yurt dışından alınan ürün vergisi, yurtdışından ürün alıp satmak ve yurtdışından ürün alma sınırı hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. merhaba kozbon. Başvuru işlemleri için twitter dan paylaşım yaptım,fakat başvuru formunu sayfa içerisinde bulamadım. Yardımcı olırsanız sevinirim

 2. oo okey okey iyiymiş o zamaan 😀 takip ederim sürekli ben bu sayfayı artık 🙂 😀 bide şey ya bedava dakika ayarları varmı 😀

  • Kozbon

   Merhaba başak, operatörünüz nedir bilmiyoruz. Bunun google de “kozbon operatörünüzü yazarak bedava internet” yazdıktan sonra arama yapınız. Mesela kozbon avea bedava internet gibi.

 3. aradan ne kadar zaman geçer

  • Kozbon

   Başak, bu durumu bilmiyoruz. Çkeilişi kazanan arkadaşlara ödülleri teslim edildi, ilerleyenler zamanlarda yine çekiliş yapmayı düşünüyoruz. 🙂 Mesela haftaya olabilir.. 🙂

 4. Hediyeler ne zaman yollanacak

 5. böyle bi şans yedekler ne beeh 😀 başka olucakmı çekiliş 😀

  • Kozbon

   Evet bir daha yapmayı düşünüyoruz ama aradan biraz zaman geçsin. Asıl Talihliler’den 2 kişi telefonlarımıza cevap vermiyor, çekiliş onaylarını almamız gerekmekte 17.00’de yine arayacağız eğer cevap vermezseler Yedek listeye tekrar çekiliş yapacağız.

 6. Merhaba kozbon whatsapptan iki arkadaşima sayfanızı önerdim ve ayni zamanda sizin örnektekinin fotosunu çekip yolladim umarım çekilişe katılmışımdır

  • Kozbon

   Abdurrahman tarafımıza senin adına mail gelmemiş 15:00’a kadar bizlere ekran görüntülerini mail olarak atarsan listeye adını dahil edelim.

 7. selam kozbon 🙂 sonuçlar saat kaçta açıklanacak acaba söylermisin

 8. Kaydımi yaptım doğru olmuş mu bakar mısınız

  • Kozbon

   Merhaba efendim, Twitter’da kozbon.com bu adresini paylaştığınız takdirde çekilişe sizi de dahil edeceğim. Unutmayın 14:59’a kadar çekilişe katılabilirsiniz.

 9. kaç defa yaptım ama adım çıkmıyo neden olabilir ? :()

 10. Doğru yapilan isimlerde yanlis yazilmis ismim duzeltebilirmisiniz 🙂

  • Kozbon

   Merhaba Erencan, güzel yakalamışsın 🙂 düzelttik kolay gelsin. Çekiliş yarın 15’de açıklanacaktır.

 11. Katıldım Doğru Yapmışmıyım Bakarmısınız

 12. Watsapp a nasıl ekran görüntüleri ri nereye nasıl gonderecem

  • Kozbon

   Merhaba Hasan, kozbon@kozbon.com adresine mail atabilirsiniz.

   • Nasıl yani anlamadım detaylı bir şekilde a anlatsana

    • Kozbon

     Merhaba Hasan, yapacağın tek işlem twitter ve ya facebook’ta herkese açık bir şekilde kozbon.com ile güzel bir yorum yapabilirsin ya da WhatsApp’ta arkadaşlarından 2 kişiyi kozbon.com adresine davet edebilirsin, WhatsApptaki davet etme sahnesini ekran görüntüsü çekerek bizlere kozbon@kozbon.com adresine mail atabilirsin ardından eğer linkimizi facebook ya da twitterda paylaşmışsan bu paylaşmış olduğun profillerin adresini kopyalayarak başvuru formunu doldurun, başvuru formunda mutlaka doğru bilgilere yer veriniz. Mutlaka linkleri facebook ve ya twitter ya da WhatsApp’ta paylaşmalısın. Kendine çok iyi bak, bu arada çekilişe 10-15 kişi katılmış lakin bunlardan sadece 5 kişi doğru katılmış, çekilişin sana çıkma ihtimali oldukça yüksek 🙂

 13. kozbon ben çekilişe katıldım doğru yapıp yapmadığımı nasıl anlıcam 🙂

  • Kozbon

   tebrik ederim Rümeysa, kız olduğun halde yarışmaya doğru dürüst bir şekilde katıldın 🙂 Erkekler bile yanlış katılıyor düşün artık, ilginiz için teşekkür ederim Pazartesi günü çekiliş sonuçları açıklanacaktır. 🙂

   • ben teşekkür ederim de kız olmakla ne alakası var 🙂

    • Kozbon

     Rümeysa çekilişe doğru katılmışsın lakin maalesef çekilişten sana bir şey çıkmadı bunun için gerçekten çok üzgünüz. İmkanlarımız izin verse de her gün çekiliş yapsak keşke. Her neyse çekilişe zaten 50-60 kişi katılıyor, bunun için katılanların çoğu erkek olduğu halde yanlış katılıyor maalesef. Onun için öyle dedik kendine çok iyi bak.. 🙂

 14. Ben ABONE SUPER2GB yazıp 3636 ya gönderdim ama paketim olmadı lütfen yardımcı olabilirmisiniz arkadaşlar

  • Kozbon

   Metin Merhaba, sormuş olduğun soru çekiliş ile alakalı değil ama olsun biz yine de cevap verelim işimiz bu sizlere hizmet sunmak. 🙂 Öncelikle güzel sorun için teşekkür ederiz, yapmış olduğunuz 4GB hediye interneti 30 gün içerisinde iptal etmezseniz sizden 35 TL kesinti yaparak bir sonraki ay da 4GB daha internet kullanmanıza izin verecektir. Paketi yapabilmeniz için öncelikle Vodafone’lu olmalısınız, ardından bu paketi daha önce ABONE SUPER paketlerinden herhangi birini yapmamış olmalısınız. Eğer ABONE SUPER paketlerinden herhangi birini yapmışsanız bu paket olmayacaktır, yapmaya çalıştığını paket hattınıza tanımlanmıştır, lakin hediye intenet gelmemiştir. Lütfen paketi iptal ediniz ki sizden herhangi bir kesinti yapılmasın.

 15. Merhaba. Çekilişe katılmak istiyorum. Siteyi iki arkadaşıma önerdim size gönderilmeye hazır. Ancak katılım için isim numara ve face/twitter hesabı istemissiniz. Benim ikisi de yok onu napcaz boş bıraksam olur mu ?

  • Kozbon

   Maalesef Betül, ekran görüntülerini bize kozbon@kozbon.com adresine mail atarak iletin. Ayrıca telefon numaranızı da eklemeyi unutmayın sizinle telefon ile iletişim kurup hediye internet hakkında bilgi vereceğiz.

 16. Kozbon

  Merhaba Kerem, ekran görüntülerinizi kozbon@kozbon.com adresine iletebilirsiniz. Kendine çok iyi bak. Gerçekten hepinizi çok seviyoruz, bilmiyorum ama hepiniz bizler için çok farklısınız… İyi ki varsınız, sizleri çok seviyoruz 🙂