Kullanım Şartları

 1. Sitemizde yer alan bütün kullanım şartları, tek taraflı şekilde düzenlenebilir ve değiştirilebilir. Sitemizi ziyaret eden her kullanıcı bu sayfada gösterilen bütün kullanım koşullarını şartsız ve koşulsuz olarak kabul etmiş sayılacaktır.
 2. Sitede yer alan bütün yazılı, görsel bilgilerin izinsiz bir şekilde topluca indirilmesi, herhangi bir yere yedeklenmesi, çoğaltılması tamamen yasaktır. Bu tür işlemlerde bir şahıs veya kuruluş sitemizden izinsiz bir şekilde metin kopyalaması veya görsel indirmesi durumunda karşı tarafın aleyhine legal işlem başlatma hakkına kozbon.com sahiptir.
 3. kozbon.com adresinde bulunan içerikleri (başlıklar dahil) uzun süredir kaynak belirtmeden paylaşıyor, kopyalıyor, düzenleyip paylaşan kişi/kişiler yada kurum/kurumlar legal işlem başlatacağımızı beyaz ederiz.
 4. Sitemizi kullanan kullanıcılar, rastgele bir muhteva ya da yazışma sistemini kullanırken herhangi bir üçüncü şahısların legal haklarını hiç bir biçimde ihlal etmemekle yükümlüdür. kozbon.com adresi buna benzer olaylardan doğabilecek olan ihlallerle alakalı şekilde hiçbir adli ve cezai mesuliyet kabul etmemektedir ve bu ihallerden doğabilecek her türlü adli ve cezai mesuliyet münhasıran kullanıcıya aittir.
 5. Sitemizde yazılan her türlü yorumlardan, yazan şahıslar sorumludur. Sitemizde yapılacak olan argo kelimeler, şahsi ya da müessesesel hakları ihlal eden yorumlar, karalama olan yorumlar, aslı ispat etmemiş beyanname ve belgeler yayınlanmadan dolayı çıkabilecek legal meselelerden tam olarak yorumu yapan kullanıcı / ziyaretçi sorumludur.
 6. kozbon.com sitesiniz ziyaret eden bütün kullanıcıların IP adresleri kayıt altına alınmaktadır, herhangi bir adli makamlarca istenmesi durumunda IP adresleri yetkili kişiler ile paylaşılacaktır.
 7. kozbon.com sitesinin ciddi seviyede yavaşlamasını ya da herhangi bir yazılım / donanım sistemlerin ziyan görmesi amaçlayan her türlü davranış ve işlem yasaktır. Sitenin işlenmez duruma gelmesini amaçlayan kişilere legal işlem başlatacağımızı beyaz ederiz.
 8. Site üstünde yer alan bilgiler, görseller herhangi bir kaynak gösterilmeden paylaşılamaz. Bu durumda tarafımızdan alacağınız yazılı izin doğrultusunda paylaşım yapabilirsiniz.
 9. Sitede gösterilen reklamlar ve tanıtım metinlerine herhangi bir şekilde informasyon alma emeli haricinde oldukça sayıda manüel yada otomatik tıklama yapmak yasaktır. Normal bir kullanıcı davranışlarına dikkat etmez ise ve bu kurallara uymaz ise kullanıcıların siteye erişimini engelleme ve legal işlem başlatacağımızı beyan ederiz.
 10. kozbon.com adresine verilecek olan herhangi bir link(bağlantı) Anti Seo olarak sayılacaktır, bunun için tarafımıza link verilmeden önce tarafımızdan yazılı bir izin almanız gerekmektedir. Tarafımızdan herhangi bir yazılı izin almayan kişiler sitemizde doğrudan link vermesi durumunda cezai takibat başlatma hakkına sahibiz.
 11. Sitemizde bulunan reklamlardan, reklam veren kişi/kişiler veya kurum/kurumlar sorumludur.

İletişim | Kullanım Şartları | Yorum Koşulları | Künye | Telif Kuralları | Reklam Yayınlama