Leyla ile Mecnun Netflix’te Mi Yayınlanacak?

Leyla ile Mecnun Netflix'te Mi Yayınlanacak?

Sponsorlu Bağlantılar

7’den 70’e herkesin severek izlemiş olduğu dizilerden olan Leyla ile Mecnun dizisi ilerleyen günlerde Netflix üzerinden yayına başlayabilir. Dünyaca ünlü olan dizi & film izleme sitelerinden biri olan Netflix geçtiğimiz aylarda tamamen Türkçe olmuştu ve ardından birçok film ve dizi için Türkçe dil desteği getirmişti. Dünyaca ünlü olan Netflix’in geçtiğimiz günlerde Türkiye Twitter hesaplarından atmış olduğu “Erdal Bakkal” Emojisi ile Leyla ile Mecnun dizi severlerine bir parça umut oldu. Netflix büyük bir hız ile Türk dizilerine yer verirken atmış olduğu bu emojili gönderi ile birlikte herkesin kalbinde bir umut ışığı uyandırmış durumda. Toplamda 3 sezona sahip olan ve 104 bölümden oluşan Leyla ile Mecnun dizisi 17 Haziran 2013 tarihinde yayından kaldırıldı. Onur Ünlü’nün yönetmiş olduğu Leyla ile Mecnun dizisi ilerleyen günlerde Netflix üzerinden tekrardan yayına başlayabilir veya ilerleyen günlerde tekrardan LM’nin eski bölümleri Netflix üzerinden yayınlanmaya başlayabilir. 15 Ekim 2016 tarihinde Netflix Türkiye Twitter hesabından atılan “Dünyanın bu emojiye de ihtiyacı var. #LeylaileMecnun” Tweeti bütün LM hayranlarının büyük bir umut kaynağı olmuş durumda.

Netflix Nedir?

Birçok başarıya örnek olan Netflix Amerika’da yer alan DVD şirketlerinden birisiydi. İlerleyen zamanlarda DVD’den ayrılıp tamamen farklı bir platform olma yolunda ilerleyen Netflix şuan toplamda 130’den fazla ülkeye hizmet vermektedir. Netflix ile sizlerde daha pek çok filmi ve diziyi izleyebilirsiniz, Netflix üzerinden film veya dizi izlemek için üyeliğinizin olması gerekmektedir.

Geçtiğimiz günlerde tamamen Türkçe olan Netflix tam anlamıyla Türkiye içinde büyük bir yatırım yaparak bizler adına büyük bir hizmet sunmaktadır. Türkçe alt yazılı dizi ve filmleri Netflix ile kolaylıkla bulabilir ve daha hızlı bir hız ile donmadan filmleri & dizileri izleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan İsmek Web Tasarım Sınav Soruları başlıklı yazı da ismek web tasarım, ismek web tasarım kursları ve ismek web tasarım sorusu hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.