Looper Android İndir

looper-android-indir

Son zamanlarda en çok popüler haline gelen basit tasarımlara sahip olan olan oyunlar artık bir çok oyuncunun dikkatini çekmekte. Bizler de bir oyuncu olarak, sizlere son zamanlarda yine sadeliği ve bağımlılığı ile ün salmış bir Android oyunundan bahsedeceğim. Oyun aslında çok basit olup bir o kadar da çok zevkli ve zor bir oyun.

Oyun son zamanların en çok dikkat çeken oyunlarından biri haline geldi, mantıklı ve güzel grafikleri sayesinde oldukça hoş olan oyunda ilk başlarda boş bir tünelde ilerliyorsunuz. Tünel boyunca karşınıza çıkacak olan beyaz engelleri aşmaya çalışacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Oyunu Google Play marketlerinden ücretsiz bir şekilde temin edebilirsiniz. Ekrana vurarak tünel boyunca ilerleyen ipin sarmaşık şeklini almasını sağlarsınız eminim rekorlar kırabilirsiniz. Tamamen mantık oyunu olan bu oyun diğer basit grafiklere sahip olan ve herkes tarafından tercih edilen oyunlardan biraz daha zor gibi.

Yapmanız gereken, tünel boyunca ilerlemek ve engellere takılmamak. Kendinize iyi bakın, oyun hakkında sormak istediğiniz soruları yorum olarak belirtebilirsiniz.

Looper adında bir çok oyun bulunmakta, bunun için uygulamaya gitmek isteyenler kişiler yazının sonunda yer alan linki kopyalayarak tarayıcının URL adresine yapıştırarak oyunun indirme adresine yani Google Play adresine erişebilirler.

https://play.google.com/store/apps/details?id=io.danielcruz.sines

looper-android-indir

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Arrow Hero Oyna başlıklı yazı da Arrow Hero hileleri ve Arrow Hero taktikleri hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.