Lovoo Hesap Sil

Lovo Hesap Sil

Sponsorlu Bağlantılar

Vallahi bu uygulamayı gömmeyi çok isterdim lakin şuan susmayı tercih ediyorum. Bir arkadaşın tavsiyesiyle telefonuma indirmiş olduğum lovoo uygulamasında her gün yalan dolan mesajlar ile uygulamayı ziyaret ediyordum lakin bir Allah’ın kulu maalesef mesaj atmamaktaydı. Biraz sinir bozucu olsa da bu durum Lovoo uygulamasını kullanmamı sağlamadı aksine uygulamayı telefonumdan kaldırmak isteğimi doğurdu. Her gün “x kişisi sana mesaj gönderdi.” Şeklinde bir bildirim ile karşılaşıyordum, bir de insan seviniyor biri mesaj attı diye lakin Lovoo uygulamasına giriş yapınca maalesef ortada ne mesaj var ne de başka biri. Lovoo uygulamasının bu aldatmasının üzerinden hesabımı silmeye karar verdim, bugünde sizler Lovoo uygulamasında açmış olduğunuz hesabınızı nasıl sileceğiniz konusunda bilgiler vereceğim. Lakin lovoo hesap silme konusuna geçiş yapmadan önce sizlere biraz bu uygulama hakkında bilgiler vermek isterim. Lovoo uygulaması bir arkadaşlık uygulamasıdır, size en yakın olan kişileri göstermektedir. Bu kişilere mesaj atarak tanışabiliyorsunuz, tek özelliği lokasyon olarak göstermesi ve bizlere en yakın kişileri bulmasıydı. Navigasyon ile çalışmakta olan Lovoo uygulaması telefonunuzun şarjını hızlı bir şekilde tüketebilir, bunun için bu konuda dikkatli olmalısınız. GPS ayarlarınızı sık sık kontrol etmenizde fayda var, lovoo uygulamasına kendi profilinizi oluşturup kendi profil resminizi ekleyip başkalarına mesaj göndererek tanışma fırsatı yakalayabiliyorsunuz. Uygulamada bazı kısıtlamalar mevcuttur bu kısıtlamaları aşmak içinde maalesef ücret ödemek zorundasınız bunun için ücretli bir uygulama diyebilirim.

Sponsorlu Bağlantılar

Lovoo Hesap Silme İşlemi

Lovoo hesabınızı silebilmek için uygulamayı açınız ve ardından sol üst köşedeki Ayarlar seçeneğini ifade eden ÇARK işaretine dokunarak ayarları açınız. Buradan Hesap ayarları seçeneğine dokunarak en alt kısımda yer alan Hesap Sil seçeneğine dokunarak hesabınızın silme linkini kullanmış olduğunuz mail adresine gönderiyorsunuz. Daha sonrasında mail adresinizi açarak Lovoo’dan gelen maildeki linke tıklayıp hesabınızı kolaylıkla silebilirsiniz. Lovoo hesabınızı silmek için, gelen maili maalesef onaylamak zorundasınız.  Kısaca şu şekilde özet geçeyim.

  1. Lovoo uygulamasını aç.
  2. Sol üst köşedeki Ayarlara dokun.
  3. Gelen ayarlarda Hesap ayarlarına dokun.
  4. Hesap Sil işaretine dokunun.
  5. Mail adresinizi kontrol edin ve gelen maildeki linke tıklayın.
  6. Hesabınız kolaylıkla silinecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan İsmek Web Tasarım Sınav Soruları başlıklı yazı da ismek web tasarım, ismek web tasarım kursları ve ismek web tasarım sorusu hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.