Microsoft Lumia 435 İnceleme

Microsoft Lumia 435 İnceleme

Sponsorlu Bağlantılar

Hindistanda satışa sunulan Microsoft Lumia 435, artık çift sim kart özelliğine sahip. Microsoft’un üretmiş olduğu Lumia markalı telefonlar herkes tarafından sevilerek kullanılmakta. Bilgisayar alanında kendini tanıtan Microsoft, atmış olduğu büyük adımlar sayesinde kendini telefon sektöründe de göstermeye başladı. Yeşil ve turuncu renklerde üretilen ve Hindistan’da satışa sunulan telefonlar, 5999 INR yani 96$ değerinde. Türk parasına çevirirsek ortalama 200 doları buluyor bu fiyat gümrükte ise 3e katlanıp bize 600’e kadar gelebiliyor. Donanım bilgilerini sizlere aktaracak olursak, bu telefonun 2 MP arka kamera özelliğine sahip, Bu 1.2 GHz çift çekirdekli Cortex-A7 CPU işletim sistemi mevcut ayrıca  Qualcomm Snapdragon 200 yonga seti ile güçlendirilmiştir. 1GB RAM ve genişletilebilir dahili 8GB depolama alanı mevcut. 1.560 mAh pil olup, Windows Phone 8.1 olarak çalışmakta.
>Bana göre, Ben ve tanıdığım bir çok arkadaşım samsung firmasından ve telefonlarından asla vazgeçmez, ve çevremde Microsoft Lumia telefonunu kullanan sadece 1 arkadaşım vardı. O da satın aldığına pişman oldu, neyse önemli olan işlevi diyelim herkese sömürgecilikler..

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan B612 Son Sürüm .apk Olarak İndir başlıklı yazı da b612 abercrombie, b612 adlı göktaşı ve b612 android hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.