N11 Nasıl Alışveriş Yapılır

N11 Nasıl Alışveriş Yapılır

Sponsorlu Bağlantılar

Teknolojinin gelişmesiyle artık internet üzerinden dilediğimiz ürünleri bile temin edebilecek hale geldik. Son zamanlarda bir çok ev hanımlarının tercihi olan internetten alış-veriş yapmak hakkında yani E-Ticaret hakkında sizlere biraz bilgiler sunmak isteriz. Öncelikle bilindiği gibi internet üzerinde binlerce farklı E-Ticaret yani alışveriş siteleri mevcut, peki bunlardan hangileri güvenilir hangileri güvensiz bunları nasıl ayırt edebileceğinizden bahsedeyim.

Eğer çok dikkatli biriyseniz bir zamanlar, markafoni, trendyol, limanyo, 1v1y gibisinden bir çok site çıkmıştı lakin bu siteler ilk çıktığı günden itibaren reklamlar sayesinde ayakta kalırken bir süre sonra reklamlara yeterince bütçe ayıramadıklarından dolayı bir varmış bir yokmuş gibisinden hemen piyasadan kayboldular. Bunun haricinde n11.com, gittigidiyor.com, sahibinden.com, hepsiburada.com gibisinden büyüyen siteler şuan halen yoğun olarak alışveriş sitelerinden biridir. Hatta Türkiye’nin en büyük alışveriş sitelerinden de diyebiliriz.

İşte siz de internet üzerinden güvenli alışveriş yapmak istiyorsanız, güvenilir ve herkes tarafından tercih edilen, müşteri memnuniyetine önem veren, paranızı koruyan alışveriş sitelerini kullanmanızı öneririz.

Sponsorlu Bağlantılar

N11 Nasıl Alışveriş Yapılır” Konu başlığı üzerinden çıkarak bende aktif olarak N11 müşterisiyim, N11 sitesi alıcıyı ve satıcıyı buluşturan büyük sitelerden biri sizlere N11 nasıl çalışır hakkında kısa bir açıklama yapalım.

Öncelikle “Ali” adında bir arkadaşımız olsun, “Ali” arkadaşımız N11’den beğendiği bir ürünü inceler ve bu ürünü satın alır. İlk olarak ödeme(para) N11’e aktarılır daha sonra ürün “Ali”‘nin eline ulaştığı takdirde Ali ürünü doğruladığı takdirde Ali’nin parası ürünün satıcısına aktarılır.

Eğer “Ali” ürününü beğenmez ise ürününü değiştirme hakkına sahiptir, bunun için “Ali” internet üzerinden zaman kaybetmeden siparişini verdi ve eline doğru ürün ulaştı.

Ayrıca sizlere bir şey daha söylemek isterim, her Alışveriş sitelerin kullanıcıları farklıdır. Mesela N11.com kullanıcıları her ürünü incelerken, sahibinden.com kullanıcıları gördüğü ürünü incellemeden hemen satıcı ile iletişim kurar. Gittigidiyor kullanıcısı da ürünün görüntülerine bakar ve eğer hoşuna gider ise parayı sorun etmeden satın alır.

N11.com Twitter Hesabı;

Merhaba, http://n11.com alıcılar ile mağazaları buluşturan ortak bir platformdur. Platformumuzda kredi kartı / banka debit kartı ,BKM Express Pay Pal ödeme seçenekleri bulunmaktadır. Platformumuzu detaylı olarak inceleyebilir, incelediğiniz ürünlerle ilgili bilgiler için ürün görselinin sağ tarafında yer alan “mağazaya soru sor” alanından mağaza ile irtibata geçebilirsiniz. 0850 333 00 11 numaralı müşteri hizmetlerimizi 7/24 arayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan 2015 Yılında Teknoloji Ne Kadar Gelişti? hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.