Naz Ölçal Kimdir?Sponsorlu Bağlantılar

Youtube’de gezinirken denk gelmiş olduğum, geleceği parlak olan ve beni sadece bir şarkısıyla etkileyen kişilerden biri olan Naz Ölçal’ın inanın kim olduğunu bende bilmiyorum. Gerçekten paylaşmış olduğu parçalardan biri olan “Yoksun” şarkısı ile tanınmış olan 17 yaşında olan Naz Ölçal Türkiye’nin geleceği olan en iyi ses sanatçılarından biri diyebilirim. Hakkında araştırmış olduğum bilgilere göre, o da benim gibi Şebnem Ferah hayranıymış, daha sonrasında Şebnem Ferah’dan ilham almış olacak ki yapmış olduğu “Yoksun” parçası ile son zamanlarda herkesin göz bebeği olmaya devam etmektedir. Youtube’da kendi hesabından paylaşmış olduğu “Yoksun” şarkısı toplamda 2,5Milyon’a yakın dinlemiş olup 6 ay önce eklenmiştir. Ve sadece bir şarkı ile bu kadar dikkat çeken Naz Ölçal şuan ask.fm üzerinden gelen bütün sorulara cevap vermektedir. Eğer sizlerde Naz Ölçal ile tanışmak istiyorsanız ask.fm üzerinden onunla iletişime geçebilirsiniz, ayrıca bir çok haber sitesine konu olan Naz Ölçal’a ait olan parçalardan biri olan “Yoksun” şarkısını da sizlere tavsiye ederim. Sosyal medyayı çok iyi kullanmakta olan Naz Ölçal’a ait olan bir kaç sosyal medya hesaplarından bahsetmek isterim. Naz Ölçal Kimdir?

Sponsorlu Bağlantılar

Nerdesin şu an mesela?

Naz Ölçal’ın toplamda Instagram’da 6K’a kadar bir takipçisi vardır, lakin bugün ülkemizde “Selamun aleyküm hayırlı işler” diyen kişilerin bile ortalama olarak 20K takipçisi var iken bu kadar güzel bir sese sahip olan kişilerin takip edilmemesi çok kötü bir durum olsa gerek. Şebnem Ferah hayranı olan, Şebnem Ferah için besteler çıkartan usta seslere taş çıkartan Naz Ölçal’a ait olan Instagram hesabını @nazolcal adresinden takip edebilir ve Naz Ölçal’a ait olan bütün şarkılara ilk siz dinleyebilirsiniz.

Bunun haricinde gerçekten 17 yaşında böyle bir atılımda bulunması gerçekten çok güzel, son zamanlarda Scorp videolarında denk gelmiş olduğumuz o güzel sesin sahibi Naz Ölçal’dır.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Sezai Karakoç Kimdir / Edebi Kişiliği hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Yoksun süper bana da ilk sevgilim dinletti. Aşkım ben yokken ne kadar üzgünmüş.

  2. Naz ölçal nereli

  3. 50.074.715 görüntüleme’ye sahip şuanda Yoksun videosu 🙂

  4. sahneye nasıl çıkıyor naz olcal Aleyna Tilki sahneye cıktı dunya koptu yaa gunahh