Nenehatun Kültür Merkezi Detaylı Bilgiler

Nenehatun Kültür Merkezi Detaylı Bilgiler

Sponsorlu Bağlantılar

Kültürün ilçesi olan Esenlerde geçen yıl bu zamanlarda açılan a bir çok Esenlerli vatandaş tarafından sevildi, adeta kendi evleriymiş gibi rahatlıkla Nenehatun Kültür Merkezindeki bir çok programa katılıyor. 1.750 metrekarelik bir alana kurulu olan Kültür Merkezi, 3 bin 300’e yakın kişiyi ağırlayabilmektedir. Herkes için her şey düşünülen bu Kültür Merkezinde 1000 metrekarelik sergi salonu bulunup, 750 kişilik çok amaçlı konferans salonu, 500 kişilik restoran, 130 kişilik ve 110 kişilik çok amaçlı salon, 59 kişilik bilgisayar eğitim salonu, 40 kişilik 3 adet derslik, 30 kişilik 1 adet derslik ve 3 katlı otopark bulunmakta. Bahçesinin yeşilliği, ve geniş çevre alanı sayesinde insana adeta mutluluk veriyor, ayrıca 28 Şubatta yani yarın 15.00’de Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezinde Tarık Tufanın konuk olduğu söyleyiş bulunmakta. Herkes tarafından sorulan Nenehatun Kültür Merkezi Nerede sorusunun cevabı, Nene Hatun Mahallesi, 1.Kemal Hatipoğlu Caddesi 108. Sokak No:4 (Davutpaşa yürüyüş yolunun arka sokağı) İstanbul/Esenler adresinde bulunmakta telefon numarası ise: 0212 611 85 60 – 0212 611 85 61(fax)
Esenler Nenehatun Kültür Merkezi sizler için huzurlu ve seçkin bir mekan sunuyor.. Dr. Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezini gezmeden İstanbul’dan ayrılmayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan İstanbul'un En İyi Fal Mekanları başlıklı yazı da ankarada en iyi falcı kadınlar kulübü, bahçelievler en iyi falcı ankara ve bakırköydeki en iyi falcı hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.