Nihat Hatipoğluna Sorulan Komik Sorular

Nihat Hatipoğluna Sorulan Komik Sorular

Ramazanın gelmesiyle beraber, televizyon kanallarında bir çok iftar ve sahur programları yapılmakta, bunların en başlarında gelen ATV’de iftar ve sahur saatlerinde program sunan Nihat Hatipoğlu’nu hemen hemen herkes sever. Benim şahsi görüşüm ise, ne zaman iftar ve sahur saatlerinde dini bir program izlemek istesem ilk tercihim Nihat Hatipoğlu olur. Kendisine özel bir konuşma üslubu, seçmiş olduğu dikkat çekici konuşmalar sayesinde gerçekten herkesi kendine çekiyor diyebilirim. Hatta ara ara kendisini izlemeye gelen seyircilere / konuklara da sorularının sormasına da izin veriyorlar. İşte son zamanlar da Facebook üzerinden paylaşım kıran bir video üzerinden yola çıkarak bu haberi sizinle paylaşacağız.

Sponsorlu Bağlantılar

Nihat Hatipoğluna Sorulan Bazı Sorular

Videonun yanı sıra sizlere de yazılı olarak paylaşmak isterim, benim en komiğime giden ve “yok artık” dediğim sorulardan biri olan “Eşimin Dayısı Bana Helal Midir?” böyle bir soru olur mu Allah aşkına bir düşünün. Başka bir sorulan sorulardan biri olan “Rüyamda Dinazor Görüyorum Ne Yapmalıyım?” gibisinden bir çok saçma sorular mevcut. Hatta bazen düşünüyorum bu tür kişiler bir şekilde ünlü olmak için mi buraya gidip böyle gereksiz soruları soruyorlar.. Her neyse, sizinde denk gelmiş olduğunuz soruları alt kısımdan bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Nihat Hatipoğluna Sorulan Komik Sorular

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Telefondan Numara Engelleme başlıklı yazı da avea numara engelleme, istenmeyen çağrı engelleme ve samsung numara engelleme hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.