Öğrenci Bursu Ne Zaman 400TL Olacak?

Öğrenci Bursu Ne Zaman 400TL Olacak?

Sponsorlu Bağlantılar

1 Kasım’da tek başına iktidar olan Ak Parti’nin vermiş olduğu vaatlerden ilk 10’nu yavaştan yapılmaya başlandı. %49,5 gibi bir oranla tek başına iktidar olan Ak Parti’nin vermiş olduğu öğütler diğer partiler gibi uçuk olmasa da bir çok vatandaşı sevindirmekte. Gerçi diğer partilerin vermiş olduğu rakamlar da yapılmayacağından dolayı Ak partinin vermiş olduğu vaatlerde daha gerçekçi gözüktü. Gel gelelim bugün sizlerde son zamanda konuşulacak olan bir çok öğrencinin dört gözle beklemiş olduğu burs hakkında konuşmaya. Bilindiği gibi öğrencilerin bursları şuan için 330 lira iken Ak Partinin vermiş olduğu vaatler arasında  öğrenci bursu 400 lira olacak şeklinde bir vaat verilmişti. Hükumetin yavaş yavaş oturması doğrultusunda Ak Parti vermiş olduğu vaatleri yerine getirmeye başlandı. 64. Hükümet’in yapacağı vaatler / icraatlar oldukça bir çok vatandaşı sevindirmekte ve ayrıca şunu belirtmek isterim ki ilerleyen günlerde yeni icraatlar ve yeni projeler gelecek.

Sponsorlu Bağlantılar

Lakin şuan için öğrencilerin bursu 400 lira olma olayı ne zaman gerçekleşecek bunu şuan için tahmin edemiyoruz; lakin Ak Partinin yapacağı ilk 10 icraatlar arasında yer alacağından bahsedebilirim. Bir diğer olaydan daha bahsedeyim; bilindiği gibi Ak Parti ilerleyen günlerde yani 2016 Şubat ayında 30bin öğretmen adayı atacağının da icraatını da vermişti bunun üzerine öğretmenlerde bu konu için oldukça sevindi.

Bir diğer vaatler arasında yer alan gençlerin borçlarının silinmesi vaadi de Ak parti’nin yapacağı ilk 10 icraatlar arasında yer almakta. 64. Hükümet’in yapacağı vaatleri / icraatları dört gözle beklemedeyiz, sormak istediğiniz soruları alt kısımdan yorum olarak belirtebilirsiniz..

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan YGS 2016 Para Yatırma İşlemi Nasıl Yapılır başlıklı yazı da 2014 2015 ygs, 2014 ygs ve 2015 ygs açık uçlu hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.