Öneri: Duru Sözler

Öneri: Duru Sözler

İnanç bilgilerinden ibadet bilgilerine ve farz olan bütün dini bilgileri hakkında detaylı bilgi veren Duru Sözler kitabı yayınlandı. İşte Duru Sözler kitabı hakkında herşey..

Bizler kozbon ailesi olarak severek okumuş olduğumuz ve bilgilerimize bilgi katan kitaplar ile zamanımızı geçirdiğimiz sürece çok mutlu oluyoruz. Bizler öğreniyoruz ve sizlere daha bilgili bir şekilde bilgiler veriyoruz.

Ülkemizde azımsanmayacak derecede yaygın olan, şafii mezhebine tabi olan Müslüman kardeşlerimiz bulunmaktadır. ‘Duru Sözler’ kitabı, şafii mezhebine tabi olan Müslümanların, akaidden namazın erkanına, hac ilminden zekat ilmine, nikah ilminden tevbe konusuna kadar bilinmesi zaruri olan dini konuların çoğunu içermektedir. Kitabın, halkın anlayacağı sade bir dilde yazılmış olması, okuyucunun konuları kavraması açısından çok büyük kolaylık sağlamıştır. Son zamanlarda oldukça rağbet gören kitap, popülerliğini gittikçe arttırmakta ve Müslümanlar için çok değerli bir kaynak eser olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kitab kozbon ailesi olarak bizim ailemizden olan herkese öneriyoruz. Kitap hakkında detaylı bilgileri Pazarlama Sorumlusu olan Davut ÖKTEN’i +90 0541 868 59 46 numaradan ayarak detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ya da davutokten@gmail.com adresine mail atarak kitap hakkında detaylı bilgilere ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz.

 

Daha önceden paylaşılan Kozbon Hediye Çekilişleri 2015 Temmuz hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.