Opera VPN Nedir?

Opera VPN Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Gençliğimizin en güzel tarayıcılarından biri olan Opera uygulamasına eklenen özelliklerden biri olan VPN özelliği ile bir çok kişi artık yasaklı sitelere Opera uygulamasını indirerek girebilmektedir. Geçtiğimiz günlerde herkesi heyecanlandıran Opera VPN nedir? Opera tarayıcısına gelen bu özellik sayesinde artık bilgisayarımıza herhangi bir ek program indirmeden bütün sitelere hızlı bir şekilde girebiliriz. Sizlerde internette dolaşırken kimlik bilgilerinizin fark edilmesini istemiyor ve yasaklı sitelere girmek istiyorsanız Opera tarayıcısını indirerek VPN özelliğini kullanabilirsiniz. VPN ile sizlerde istediğiniz bütün sitelere kasmadan hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz, Opera tarafından sunulan bu özellik tamamen ücretsiz olup sadece bu özellik ile geride kalmayan Opera ilerleyen günlerde kendine ait bir reklam engelleyici ile bir çok kişiyi huzura kavuşturacak. Opera tarayıcısına gelen özellikleri sizlerde kullanmak istiyorsanız bilgisayarlarınıza Opera tarayıcısını indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz, 2016 yılında gelen güncelleme ile bir çok kişi artık farklı VPN değiştiren programlara gerek duymadan bütün sitelere giriş yapabilmektedir. Gelişmiş alt yapısına sahip olan VPN’ler ile kendinizi farklı bir ülkeden giriyormuş gibi göstererek kimlik bilgilerinizi tamamen saklayabilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca Opera tarayıcısına gelen bir diğer yeniliklerden biri olan veri tasarruf özelliğidir, bu özellik ile sizlerde daha az internet harcayıp hızlı bir şekilde bir çok sitelerin önbelleklerine sorunsuzca ulaşabileceksiniz. Bunun haricinde Google Chrome tarayıcısına eklemiş olduğumuz ZenMate programı ile bir çok sitelere sorunsuz şekilde giriş yapar iken artık Opera tarayıcısına gelen bu VPN özelliği ile sorunsuzca bir çok sitelere erişim sağlayabilmekteyiz.

Telefon İçin Opera VPN Var Mı?

Opera tarayıcısı şuan için masaüstü kullanıcılar için yayınladılar eğer sizlerde telefondan VPN değiştirmek istiyorsanız geçtiğimiz günlerde paylaştığımız Telefondan Yasak Sitelere Giren Tarayıcı başlıklı yazımıza göz atarak sizlerde telefondan Puffin tarayıcısı ile hızlı bir şekilde veri tasarrufu yaparak kolaylıkla yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan İsmek Web Tasarım Sınav Soruları başlıklı yazı da ismek web tasarım, ismek web tasarım kursları ve ismek web tasarım sorusu hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.