ÖSYM YGS 2015 Sonuçları

osym-ygs-2015-sonuclari

2015 YGS Sonuçları

Giriş: https://sonuc.osym.gov.tr/

(Bağlantının https:// olmasına dikkat edin!!)

Sponsorlu Bağlantılar

Herkesin ve bütün öğrencilerin merakla beklediği 2015 YGS sonuçları açıklandı. Sistemin güvenliği için mutlaka satır başındaki kısmın https:// olmasına dikkat edin. Ygs sonuçlarına ulaşmak için https://sonuc.osym.gov.tr/ adresinden rahatlıkla T.C kimlik numaranız ve Aday şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi kimselerle paylaşmamanızı öneriyoruz. Adaylar YGS 2015 sonuçlarını Aday şifreleri ile ve T.C. kimlik numaralarıyla rahatlıkla öğrenebilecekler. YGS’de 180 ve üzeri puan alan adaylar ise LYS sınavına girebilecekler, adaylara geçen senelerde olduğu gibi yine sonuç belgesi gönderilmeyecektir. Adaylar sonuçlarını https://sonuc.osym.gov.tr/ adresinden öğrenebilecekler. ÖSYM YGS 2015 sonuçları için binlerce öğrenci heyecanla beklemekte, işte o tarihi gün..

Geçen sene YGS sonuçları 6 gün içinde açıklanmıştı, ÖSYM Başkanı Demir ise geçen senelere göre daha önce açıklanacağını belirtti.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan YGS 2016 Para Yatırma İşlemi Nasıl Yapılır başlıklı yazı da 2014 2015 ygs, 2014 ygs ve 2015 ygs açık uçlu hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. öğrencileri yine zorlayan, bütün sınav vaktimi Türkçe paragraflarını okumakla geçirten bir sınav yapmışlar, gülelim.

  2. Umarım giren herkes istediğini başarabilmiştir.