Özgecan Aslan Anısına – Erol Dalgıç

Özgecan Aslan Anısına - Erol Dalgıç

Öncelikle Mekanın cennet olsun Özgecan Aslan, Allah’tan rahmet ve ailesine sabır diliyorum. Sizlere her zaman dediğim gibi Bağcılar çok garip çok farklı bir semt. İyiliğin kötülüğün aynı yerde olduğu bir yer, ne kadar kötü insanlar varsa oradan çıkar diye beynimizin bir köşesine yazılmış sanki. İşte sizlere vahşice öldürülen Özgecan Aslan’ı unutmayan bir arkadaştan bahsedeceğim, kendini Erol Dalgıç daha önce adını ne duydum ne de bağcılarda gördüm, tamamen şans eseri youtube’de dolaşırken Özgecan Aslan anısına yapmış olduğu parçayla karşılaştım ve sizinle paylaşmak istedim. Dinledikçe insanın sol yanı açıyor resmen, kendimi Özgecan’ın Annesi/Babası yerine koyuyorum içimde çok garip duygular oluyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Özgecan Aslan Anısına – Erol Dalgıç

Özgecan Aslan Anısına SÖZLERİ – Erol Dalgıç 

Tüm Türkiye konuşuyor bu mevzu yu konuşuyor

Asmak lazım o kalleşleri

Sizin bacınız yok mu lan şerefsiz nasıl erkeksiniz anlamadım ki

Bir kızı yakıp da taciz etmek nedir asıp öldürün şu şerefsizleri

Hepimizin hatası olmuştur ama bu hata değildir tam bir kalleşliktir.

O şerefsiz sizin başınıza yapsalar demek ki hoşuna gidecek

Onların insan olduğunu söylemeyin bana bunlar Müslüman bile değillerdir.

Kızın babasını düşünsenize bir yürek dalayan feryatları var.

Annesinin gözyaşı kadar eder misiniz ki lan soruyorum ben size

Şimdi Özgecan için konuşuyorum az bir şey susun dinleyin beni

Kurtarın diye bağırmıştır ama sesini duyan yok işte..

TÜRKİYE’DE ADALET İSTİYORUZ.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Kremalı Kurabiye Tarifleri başlıklı yazı da elmalı kurabiye tarifi ağızda dağılan, kurabiye adam tarifi ve kurabiye tarifi ağızda dağılan hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Çok güzel bir parça yapmış. Özgecan olayı bu ülkenin geçirdiği en büyük şoklardan bir tanesi.

  2. Özgecan türkiyenin bir ayıbıdır.Yapılması gerekenler bunları asmak öldürme

  3. Bu tür sapıklar için ölüm, idam cezası kurtuluş demektir. Onlar müebbet hapis yesin ki, hapishanede her saniye rahatsız olsunlar. Mahkumların arasında namus, iffet çok önemlidir. Bu caniler, yaşadıkları her an ölüm diye yalvaracaklardır emin olun.

    Diğer yandan, idam cezasının bu olayı fırsat olarak değerlendirilip ülkenin gündemine tekrar getirmek isteyenlerin meşruiyet yaratma çabasıyla heveslendiği bir lobi. Bu oyuna gelmeyin. Birçok düşünce suçu için de idam istenecektir. Dünyadaki tecavüz ve kadına şiddet istatistiklerine baktığımızda, idam cezasının olduğu ülkelerde hiç bir caydırıcılığının bulunmadığını görüyoruz. İdam cezası olan ülkelerde şiddet ve tecavüz oranı diğer ülkeleri katlıyor. Velhasıl kelam idam cezası bu olaylara çare değil. Çare tam olarak herkese adaleti sağlamaktır.

    Ailelere düşen görev de şudur: Çocuklarınızın her istediğini yerine getirmeyin. Onları tatminsiz yapıyorsunuz. Okullarda verilen eğitim, ne yazık ki çocuğun ailede edindiği alışkanlıkları aşamıyor.

  4. Özgecan türkiyenin ayıbıdır ama bu ayıplar artarak sürmektedir ya bunlara hadım tarzı cezalar verilmeli yada şeriat getirilip kısasa kısas uygulanmalı.