Paramanya Karakterleri – Hangi Karakter Daha İyi?

Paramanya Karakterleri - Hangi Karakter Daha İyi?
Paramanya, evet paramanya’dan bizi deli gibi kendine hasta eden ve bıkmadan,usanmadan oynadığımız oyundan bahsediyoruz. Peki, bu oyunu oynuyoruz ama hangi karakter ile oynamalıyız? Hangi Paramanya karakteri daha güçlü? hiç düşündünüz mü?
Paramanya kendisince oyun içerisinde bulundurduğu kartları sınıflandırarak bu sınıflara şu şekilde adlar vermiş; a,b,c,s,a+,+a+ ön adlarıyla oyun içerisinde hangi karakter daha iyi özelliğe sahip, hangi karakter daha güçlü bunları kolaylıkla öğrenebiliriz. Biliyorsunuz ki size ilk başta verilen Yusuf adlı karakter C özellikleriyle envanteriniz de bulunuyordu ki C özellikte ki bir karakter en düşük özelliğe sahip karakterdir. Yani hiç bir fonksiyonu bulunmayan, geliştirilse bile bir üst kademede ki sınıfa bile yetişemeyecek özellikleri taşıyordu. Oyun içerisinde C’den sonra gelen kart yani daha üstün kart olarak B geliyor. Yine aynı şekilde C ve B kartları ile hiç bir zaman oyunda fazla şanslı ve kontrollü olamazsınız. B’den sonra A geliyor. Evet, yavsş yavaş kademe ve özellikler, fonksiyonlar artıyor. Örneğin; C ve A sınıfında ki kartlar ile dağlar kadar fark vardır. Bu yüzden C ve B kategorisinde ki kartları biriktirip kart geliştirme bölümünden A kartının üzerind ekleyip A sınıfında ki kartın seviyesinin ve özelliklerinin artmasını sağlayabilirsiniz. A’dan sonra A+ geliyor. A+ sınıfında ki kartlar ile bir çok başarıya ve imzaya sahip olabilirsiniz. Şunu demeyi unutmuşum; her kartın kendine özgü bir davranış stili, efekti mevcut. A+ kartı geliştirildikçe muhteşem özelliklere sahip olabilir ve oyun içerisinde ki üstünlüğünüz hissedilir derece de görülebilir..

Sponsorlu Bağlantılar

Paramanya Karakterleri - Hangi Karakter Daha İyi?
Şimdi gelelim S sınıfında ki kartlara S sınıfındaki kartlar Paramanya’da en iyi özelliğe ve fonksiyonlara sahip kartlar olarak bilinir. Yani bu S sınıfına ait bir kart var ise sakın elinizden düşürmeyin. Sonrasında bu kartlara sahip olabilmek için oyuna para yatırıp almanız gerekebilir. S sınıfına ait kart her geliştirildiğinde size farklı farklı özelliklere ve oyunda liderlik sahibi olmanızı sağlayabilir. Hele birde S sınıfına ait bir kart ile 4 adet aksesuar ne gider biliyormusun? Artık seni durdurabilecek yok diyebilirim. Bu yüzden Paramanya’da S sınıfına ait bir kartı çar çur etmemelisiniz..

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Paramanya Nedir? Paramanya Nasıl Oynanır? hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. En fonksiyonlu karakter adı örneğin dolunay