Paramanya Nedir? Paramanya Nasıl Oynanır?

Paramanya Nedir? Paramanya Nasıl Oynanır?
Paramanya Nedir?
Paramanya, bir çeşit emlakcılık oyunudur. Oyun içerisinde online olarak katıldığınız oyun masalarına girerek oynamaya hemen başlayabilirsiniz..
Paramanya Nasıl Oynanır?
Paramanya’yı monopoly’e benzetebilirsiniz. Monopoly’de olduğu gibi size ilk başta verilen para ile birşeyleri kiralarsınız ve sonrasında rakibiniz kiraladığınız evin üzerine geldiğinde size bir miktar para öder. Paramanya’da aldığınız evin değerini yükseltebilirsiniz. Örneğin ilk etapta satın aldığınız ev 180 bin liralık kira istiyorsa bunu Dünya Kupası Ev Sahipliği ile x2,x4,x8,x12 yaparak evin değerini arttırabilirsiniz ki bu da oyun içerisinde para akışınızın artmasına ve oyun galibi olmanıza yarayacaktır. Bunun yanında 2 tane yanyana ev satın alırsanız renkli zafer, 3 tane yanyana ev alırsanız 3’lü zafer ile oyunu bitirebilirsiniz. Aynı zamanda içerisinde bulundurduğu karakterler ve aksesuarlar ile oyunun keyfini ve zevkini yani liderlik duygusunu yaşayabilirsiniz. Her karakter veya aksesuar sizin daha kontrollü ve oyunda galip olmanızı sağlayacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Paramanya Nedir?
Zar seçimi: Size ilk etapta verilen zarın pek fazla bir özelliği bulunmamakta fakat zar kategorisinden yeni zarlar elde edip veya satın alıp oyun masasında daha kontrollü, şanslı olabilirsiniz. Aksesuarlarınız ile her oyun başlangıcında bir miktar para alırsınız veya rakibin kiraladığı evin üzerine geldiğinizde aksesuarınız sayesinde daha az kira mukavviyeti ödeyebilirsiniz. Bunların yanında oyun başlamadan önce yani loby ekranında çift maaş ve melek kartı vardır. Çift maaş örneğin 2M’lik salonda size 600 bin lira kazandıracaktır. Melek kartı ise elmas ile her oyunun başlangıcında alınıp oyun başladığında rakibin kiraladığı evin üstüne geldiğinizde hiç bir kira ödememenizi sağlar. Karakterler, paramanya oyununda karakterler büyük önem arz etmekte. Yani oyunda karakter sınıfı mevcut bu da şu demek oluyor; en düşük ve en kötü özelliğe sahip karakterler C,B gibi harflerle ifade edilirken oyunun en güçlü kartlarına verilen isim ise S. Karakterinizi paranıza bağlı olarak güçlendirebilirsiniz. Her karakter güçlendirmesinde karakterinizin oyun içerisinde ki özellikleri artmış olacak. Her level atladığınızda Paramanya oyunu size ödüller verecektir. Bu ödülleri anasayfada hediyeler bölümüne tıklayıp kullanabilirsiniz. Her oyunda karakterinizi güçlendirebilmek ve liderlik sıfatını kolayca elde edebilmeniz adına bir takım oyun paraları satılır. Ve her oyunda olduğu gibi Paramanya oyununda elmas adı altında paramanya oyun paraları satılmaktadır..

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan 2016 Battlefield Yeni Serisi hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.