Periscope APK Son Sürüm İndir

Periscope APK Son Sürüm İndir

Sponsorlu Bağlantılar

İnternet dünyasının her geçen gün gelişimi ile birlikte sosyal medya içerisin de yaşanan rekabette sürekli artmaktadır. Bu yüzden sosyal medya da kendisini geliştirmek de ve kullanıcılarına en iyi hizmeti sunmak adına daima güncelleme işlemlerine gitmektedir. Bu konu da özellikle Facebook oldukça titiz yaklaşımlar sergilemek de ve bu yaklaşımlar neticesinde de Android sürüm güncellemelerini daimi olarak gerçekleştirmektedir. Hem sohbet özelliğini hem grup sayfa yaratma sistemlerini ve yönetim alanına karşı APK üzerinden sürekli gelişimler sergilemektedir. Telefonumuza gelen güncelleme işlemleri aslın da telefonumuzu bir kademe daha yormakta fakat bu güncellemeler sayesinde de bizlerin sosyal medya kullanım alanı daha iyi gelişmektedir. Facebook bu konuda atılımlar sergilerken de elbette ona en yakın rakiplerden birisi olan Twitter da sürekli kendini geliştirmeye devam ediyor. Twit atarken gerçekleştirilen yazı karakter sınırlaması üzerine de bir gelişim sergileyecek olan Twitter ilerleyen zaman da kullanıcılarına daha özgür yazılar paylaşması adına karakter sınırlamasını ortadan kaldıracaklarını biraz daha fazla karakter sayısına çıkacaklarını belirttiler. Sosyal medya kullanım alanın da Twitterın yapmış olduğu bu işlem ile başlayan sürekli olarak bir sınırlandırma çabası yer almaktadır. Tıpkı Vine video sistemlerinde ki süre sınırı gibi birçok alan da sosyal medya da yavaş yavaş bir sınırlama içerisine giriyor ve bu sınırlama işlemi de aslında kullanıcılarını biraz daha sıkmaya başlamıştır. Fakat yine de vazgeçilmez sosyal ağ platformları arasın da daimi olarak yerlerini korumaktadır. Sosyal medya sürekli olarak gelişim sergilerken Twitter da çok farklı bir işlem sunarak kullanıcılarına video kayıt işlemi ile birlikte canlı yayın imkânı sunmaya başladı. Periscope adlı uygulama oldukça fazla bir şekilde tutuldu ve hatta ünlülerin de bu uygulama ile birlikte hayranlarına canlı yayın kayıtları sunmasına sebep oldu. Periscope halen dünya genelinde oldukça yaygın kullanılmak da ve Twitter bu uygulama ile birlikte sosyal medya platformunda ki gücünü bir kademe daha arttırmış bulunmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

 

Periscope APK son sürüm indir işlemi ile birlikte sizler de son sürüm güncellemesine sahip olmuş olacaksınız ve bu güncelleme ile birlikte gelişen yenilikleri hemen telefonunuz da kullanmaya devam edeceksiniz. Google Play üzerin den son sürüm Periscope uygulamasını indirebilir güncelleme işleminizi de böylelikle gerçekleştirmiş olursunuz. Twitter da canlı yayın esnasın da olası aksaklıklarınızı sorunlarınızı da bu son sürüm APK ile birlikte gerçekleştirmiş olursunuz. Periscope birçok kullanıcılarına sunduğu avantajları video kayıt ve canlı yayın yapma işlemlerini son sürümlerinde de gerçekleştirmeye devam etmektedir. Periscope APK son sürüm indir seçeneği ile güncellemiş olduğunuz bu uygulama ile birlikte artık cep telefonunuz üzerinden gezdiğiniz her yeri canlı yayın bağlantı aracılığı ile birlikte sevdiklerinize gösterebilirsiniz. APK güncellemeleri birçok kişi tarafından gerçekleşmese dahi aslın da bizler de sürekli olarak bu güncellemeleri almamız gerekmektedir. Bizler de bu güncellemeler sayesin de hem cihazımıza zarar verecek olan kodlardan arınmış hem de daha iyi kullanım alanına sahip olmuş oluruz. Siz de son sürüm Periscope sahibi olmak istiyorsanız eğer hemen Google Play girin ve son sürüm Periscope uygulamanızı indirin cihazınıza kurun. Sevdiklerinize anı paylaşırken canlı olarak video görüntüsü olarak onlara sunmuş olursunuz. Fotoğraf kayıtlarının yer aldığı alan da artık video kayıtları canlı yayın bağlantı sistemleri daha fazla sevilmekte ve böylelikle de daha fazla bir işlem ile birlikte sevdiklerinize canlı bağlantılarınızı rahatlıkla sunabilmektesiniz.

Periscope son sürümünü indirmek için; https://play.google.com/store/apps/details?id=tv.periscope.android adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Periscope Profil Resmi Değişmiyor hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.