Periscope Yatay Video Çekmek

Periscope Yatay Video Çekmek

Periscope’a Hangi Özellik Geldi?
Başınıza iş açabilecek, sorun açabilecek hatta bela alabileceğiniz ve belanızı bulabileceğiniz uygulama Periscope.. Genç arkadaşların özellikte bu uygulama da cinsel içerik, yanıltan başlıklar paylaşması üzerine uygulama popülerliğini gittikçe arttırdı ve popülerliğini her geçen saniye arttırmakta..

Sponsorlu Bağlantılar

Periscope’a Yeni Gelen Özellik Ne İşe Yarıyor?
Mesela geçen bir arkadaş yaptığı canlı yayına şu şekilde isim vermiş; “uçakta bomba var.” Tabii bir süre yayın yapmış, uçakta bulunan diğer periscope kullanan kişiler durumdan rahatsız olup polise ve uçak görevlilerine ihbar etmiş. Canlı yayını sunan kişi ise şu şekilde savunma yapmış; “uçakta bomba falan yok sadece kabin görevlisi hostes bayan çok güzel olduğu için ona bomba gibi bir sıfat taktım..” demiş fakat yine de uçak indirildikten sonra yayını yapan kişiye yasal işlem başlatılmıştır. Herneyse bu derece popüler olan bir uygulama da yani Periscope uygulamasında canlı yayın videolarınızı sadece dikey olarak çekebiliyordunuz. Şimdi ise yatay çekebilme şansına sahipsiniz. Mesela önceden yatay olarak video çekmek istediğiniz de sizi izleyen kişiler telefonunu sağa veya sola yatay olarak çevireceğinden sadece izlemekle yetinip yorum atamıyacaklardır. Şimdi ise yeni bir özellik getirilerek yatay olarak çekilen videolar için yorum atma kısmı ve beğenme yeri değiştirildi yani ekran dikse aynı yerinde yine duruyor fakat telefonu yatay olarak çevirdiğiniz de o bölümlerde yatay olarak çevirilmiş oluyor..

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Resmin Kenarlarını Nasıl Bulanık Yapabilirim? başlıklı yazı da Square InstaPic Kullanımı ve Square InstaPic Nasıl Kullanılır? hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.