Perşembe Günü Okullar Tatil!!

Perşembe Günü Okullar Tatil!!

Sibirya’dan gelen soğuk hava, Salı gününden itibaren etkisini yavaş yavaş gösterdi ve trafiği resmen felç etti. Bir çok vatandaş metrobüsden inerek evine yürüyerek gitti. Meteoroloji’den gelen açıklamaya göre önümüzdeki hafta Sibirya’dan gelen soğuk havalar İstanbul’u terk edecek onun yerine Akdeniz’den gelen ılık ve yağışlı havaya yerini bırakacak. Peki İstanbul’da 18.02.2015 tarihinde soğuk havalar nedeniyle okullar 1 gün tatil edilmişti, önümüzdeki gün yani 19.02.2015 Perşembe günü okullar tatil mi? Birçok öğrencinin dört gözle beklediği tatil haberini beklemekte. Bugünkü kar yağışları İç Anadolu’nun doğusunda Sivas, Yozgat, Çorum, Kayseri, Nevşehir, Kırşehir, Niğde ve Aksaray’da , yoğun olarak devam ediyor. Bu yağışlar yarın sabaha kadar sürecek.

Sponsorlu Bağlantılar

Valilikten Gelen Açıklama (19.02.2015)

İstanbul için Yarın Kar Tatili Var mı?

Evet, 19.02.2015 tarihli Perşembe günü için Tüm İstanbul Genelinde okullar 1 gün daha tatil edilmiştir.

Uzmanların yapmış olduğu açıklamaya göre kar yağışı Cumartesi gününe kadar aralıklarla devam edecek ve Cumartesi günü Doğu Bölgelerinde etkili olduktan sonra yurdu terk edeceğini belirttiler.

60 CM kalınlığa kadar ulaşan kar, Atatürk Havalimanı’nda tüm uçuşlar iptal, trafik kilitlendi, deniz ulaşımı ve metro seferleri durmasına neden oldu. Etkisini 2 gün daha arttıracak olan kar, bir çok öğrenciyi sevindirirken bir çok insanında işinden olmasına neden oldu. Şehir dışına çıkacak olan kimseler, Şehir Hatları’nın sefer bilgilerine, anlık olarak “http://www.sehirhatlari.com.tr”den ulaşılabilecek.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Büyükçekmece Belediyesi İş Kazası - Seyfettin Opçin başlıklı yazı da iş kazası ağırlık hızı, iş kazası ağırlık oranı ve iş kazası analiz formu hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Artık herhalde kaymakamlar açıklayacakmış İStanbulda.Dikkat etmek lazım

  2. Tatil olması iyi oldu.

  3. Bu sene çocuklar iyi kar tatili yaptı valla. Eskiden biz 40 cm kar yağardı okula giderdik.

  4. Öğrenciler adına sevindim açıkcası, bu soğukta okula gitmek çok zor olurdu doğrusu.

  5. öğrenciler için sevindirici bir haber. ayrıca bazı üniversiteler de tatil yapıyor