Peugeot 508 1.6 Bluehdi Eat6

Peugeot 508 1.6 Bluehdi Eat6

Sponsorlu Bağlantılar

Biliyorsunuz ilk kez yeni makyajlanmış 508 Mart ayında lanse edilmişti ancak o zaman 1,6 litrelik dizel Blue HDI teknolojili motorlar ve yeni şanzıman olan EAT 6 bulunmuyordu yeni kullandığımız aracımızda 1560 CC dizel bir motor bulunuyor ve Blue HDI teknolojisi kullanılıyor. Bu da EAT adı verilen tam otomatik yani konvansiyonel sistemli olan bir şanzıman içeriyor dolayısıyla vites geçişleri oldukça sessiz sarsıntısız ve oldukçada hızlı bu da beraberinde yakıt ekonomisi getiriyor.

Aramızda neler var diyecek olursanız.

Sponsorlu Bağlantılar

İlk dikkat çeken şey sürücü önündeki ekran oluyor o ekrandan hem navigasyonu hem de hızınızı görebiliyorsunuz bu sayede gözünüzü de yoldan ayırmamış oluyorsunuz bu da size güvenlik sağlıyor. Ekranlara bakacak olursak gayet şık yapılmış metal çerçeveli bir yapı var ve hem şık duruyor hem de rahat okunuyor orta bölümde renkli ekran sayesinde bilgilere ulaşmak mümkün direksiyon 3 kol yapısı var ve orta kısım biraz kalın direksiyondaki düğmeler sayesinde de istediğiniz verilere erişebiliyorsunuz.

Aracın teknik özellikleri

  • Motorun Maksimum Hız Sürati Saatte 201 Km Ve Sıfırdan Yüze 11 Saniyede Çıkıyor.
  • Bagaj Hacmi İse 473 Litre.
  • Stop And Start Sistemi

Sonuç olarak yeni 508′ in motor ve şanzımanı için şunu söyleyebiliriz eskisine göre daha ekonomik şanzıman ise çok daha iyi sarsıntılı geçişlere veda edilmiş konfor odaklı bir araç tabiî ki bu segmentteki ciddi rakiplerine karşı artı dez avantajları bulunuyor. Değerlendirmek size kalmış eğer d segment bir araç arıyorsanız farklı bir görseli olsun istiyorsanız ön tasarımı şık ve farların durumu gayet şık bu araca bakmanızda fayda var.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Deri Çamaşır Sepeti hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.