POS Cihazı Alınırken Neye Dikkat Edilmeli

POS Cihazı Alınırken Neye Dikkat Edilmeli

Sponsorlu Bağlantılar

Artık bir çok kişi alışverişlerini internet üzerinden yapıyor, bunu fark eden esnaf ürünlerinin bir kısmını hatta bir çoğunu internette satmaya başladı. Teknolojinin bu kadar gelişmesiyle artık internetten aldığımız bir ürün ayağımıza kadar geliyor, yani bir kıyafet için dışarı çıkıp bir mağaza girip, o mağazada sırama bekleme, ödeme yapma sorunu, indirim var mı yok mu takip etme gibi bir şansımız yok ama internet üzerinden alacağımız bir ürünü araştırarak daha uygun fiyatını bulabiliyoruz. Hatta mağazalarda satılan ürünlere göre oldukça daha kalite ve daha uygun fiyata satın alabiliyoruz ve üstelik bunun üzerine yapmış olduğumuz alışverişlerde bizlere hediye kuponlar / hediye çekler bile veren bir çok internet mağazaları mevcut. Böyle kampanyalar oldukça müşteri zaman kaybetmek yerine artık ürünlerinin çoğunu internet üzerinden almaya başladı, bunun üzerine bir çok satıcı ürünlerini internet üzerinden satabilmek için çeşitli E-Ticaret sitelerine kayıt olarak oradan ürünlerini satmaya hatta bir çok satıcı ise kendi sitelerine POS Cihazı bağlayarak kendi ödemesini peşin alıp ürünü alıcıya kargolayarak hiç bir kuruma bağlı olmadan internet üzerinden satışını gerçekleştirebiliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Hatta bunu yapan çevrenizde çok kişi vardır da belki de siz fark edemiyorsunuzdur, her neyse konuyu çok uzattığımın farkındayım hemen sizlere POS Cihazı nedir / Post Cihazı alınırken nelere dikkat edilmeli bu konuda kısaca sizlere bahsedeyim.

POS Cihazı Nedir?

Bankaların satıcılara vermiş olduğu bir cihazdır, bu cihaz sayesinde diler Kredi Kartını Cihaza okutarak öyle kullanabilirsiniz dilerseniz de Pos Cihazını kurmuş olduğunuz E-Ticaret sitesine bağlayarak onun üzerinden otomatik olarak alışveriş yapılmasını sağlayabilirsiniz.

POS Cihazında Dikkat Edilmesi Gerekenler.

  • Öncelikle E-Ticaret sitenizin olması gerekmektedir ve bu kurmuş olduğunuz E-Ticaret sitesindeki ürünlerin tamamen orijinal ve hiç bir hile olmaması gerekmektedir.
  • Kurmuş olduğunuz E-Ticaret sitenin güvenilir olması gerekmektedir ve şuan alışverişe hazır olması gerekmektedir.
  • SSL sertifikaların tamamlanması gerekmektedir.
  • Ürünlerin hepsi dolu dolu olmalı ve hiç bir yalan bilgi olmaması gerekmektedir.
  • Ürün iade koşulları, üyelik koşulları, Kargo bilgileri ve kargo koşulları, garanti koşulları gibi bölümlerin tek tek elle yazılması ve bu koşulların tamamen doldurulması gerekmektedir.

Bunun haricinde bizlere sormak istediğiniz sorularınızı alt kısımdan yorum olarak belirtebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan İsmek Web Tasarım Sınav Soruları başlıklı yazı da ismek web tasarım, ismek web tasarım kursları ve ismek web tasarım sorusu hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.