Pttcell Sahur Paketi

Pttcell Sahur Paketi

Sponsorlu Bağlantılar

Pttcell’li olmak gerçekten ayrıcalıktır, geçtiğimiz günlerde düzenlemiş olduğu kampanyalar sayesinde bir çok Pttcell aboneleri herhangi bir yere kargo gönderirken %20’ye kadar indirimler kazanmaktadır. 2016 yılında bir çok kullanıcı tarafından sahur paketleri kullanılmaktadır, akıllara ilk gelen sorulardan biri olan diğer operatörler sahur paketi kampanyası düzenlerken Pttcell’e ait olan Pttcell sahur paketi kampanyası var mı? sorusu oluyor. Bunun haricinde kendi abonelerine düzenlemiş olduğu kampanyalar ile dikkatleri üzerine toplayan Pttcel ile sizlerde daha ucuza konuşmaya ve daha ucuza internete girebilirsiniz. Avea tarafından yani Türk Telekom tarafından desteklenen Pttcell şuan için 2016 yılına ait sahur kampanyasını düzenlemiş durumdadır. Eğer ki sizlerinde hattı Pttcell ise sizlerde sahur kampanyasından yararlanmayı unutmayın. Pttcell operatörüne ait olan bir çok kampanyalar sayesinde sizlerde bedava olarak internet ve konuşma paketleri kazanabilirsiniz, günümüzün en hızlı internetini sunan Pttcell yani (Türk Telekom) 2016 yılında da düzenlemiş olduğu sahur paketi sayesinde sizlerde 02:00 ile 06:00 arasında bedava olarak 10GB ile internete girebilir ve 1 ay boyunca sınırsız internet kullanarak geceleri vakit geçirebilirsiniz. Bunun haricinde Pttcell sevdikleriniz sahur vaktinde arabilmeniz için, sevdiklerinizi telefonla sahura kaldırabilmek için toplamda 1.000 dakika da hediye ediyor.

Pttcell Sahur Paketi Nasıl Yapılır?

SAHUR yazıp 5555’e gönderin.

Sponsorlu Bağlantılar

Pttcell Sahur Paketinden Neler Kazanacağım?
10GB bedava internet ve Pttcell’liler ile 1.000DK konuşma paketi.
Hattım Faturasız Faydalanabilir Miyim?
Eğer hattınız faturasız ise maalesef ki Pttcell sahur paketinden faydalanamazsınız. Pttcell sahur paketinden sadece faturalı aboneler faydalanabilir.
Pttcell Sahur Paketi Ne Zaman Bitecek?
Sahur paketi kampanyası 04.07.2016 tarihinde saat 02.00’da sona erecektir. Bu vakte kadar bu kampanyadan faturalı aboneler ücretsiz olarak faydalanabilir.

2016 şartlarında Pttcell operatörü Türk Telekom tarafından desteklendiğinden dolayı Pttcell aboneleri de muhtemelen sahur kampanyasından faydalanabilirler diye düşündük. Daha öncesinde Türk Telekom aboneleri için paylaşmış olduğumuz Türk Telekom Sahur Paketi başlıklı yazımız sayesinde sizlerde Pttcell tarafından düzenlenen sahur kampanyasını deneyebilirsiniz. Türk Telekom aboneleri için geçerli olan kampanyayı sizlerde Pttcell hattınızda denemek istiyorsanız hemen şimdi SAHUR yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeniz durumunda bu kampanyadan faydalanıp faydalanmayacağınız konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Bunun haricinde Ptt’nin 175. yılını kutlayan Pttcell’in düzenlemiş olduğu kampanyalardan biri olan 29TL karşılığında her yöne 1250DK konuşma paketi, 4GB internet paketi, 1250SMS paketi ve Pttcell’lilerle 3500DK konuşma paketine sahip olabilirsiniz. Pttcell operatörü şuan için 2016 yılında Pttcell sahur paketi düzenledi mi bu konu hakkımızda en ufak bir bilgimiz yok lakin ön görüşlerimiz tabi ki de mevcut, bunun için Türk Telekom aboneleri tarafından faydalanılan kampanyadan sizlerde yararlanmak istiyorsanız. Pttcell sahur paketi için SAHUR yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeniz durumunda sizlerde bu kampanyadan faydalanmayı deneyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.