Quadro Akıllı Yüzük Özellikleri – Fiyatı

Quadro Akıllı Yüzük Özellikleri - Fiyatı

Giyilebilir teknolojik ürünlere bir yenisini daha ekleyen Quadro teknoloji da çığır açacak bir yenilik getirdi, Akıllı Yüzüklerden bahsediyorum evet yanlış okumadınız.

Quadro giyilebilir akıllı teknoloji ürünlerinin lideri diyebileceğimiz bir firma bir çok çeşitli ve seçenek sunan akıllı saat ve gözlük teknolojik ürünlerinden sonra Akıllı Yüzük ürünlerini artık biz tüketicilere sunuyor. Bir çok farklı değerli madenlerden elde edilen elementler ile üretilen bu Akıllı Yüzükler internetin yüzde altmışını kullanan mobil kullanıcılarına özel oluşturmuş.

Akıllı Telefon kullanıcılarının hayatını bu ürettikleri yüzük ile kolaylaştırmayı hedefliyorlar. NFC kablosuz iletişim teknolojisi kullanarak çalışmakta olan bu akıllı yüzüğün herhangi bir şarja ihtiyaç duymuyor ve bu nedenle kullanıcılarının giyilebilir ürünler arasında hiç çıkarmaya gerek duymayan bir ürün eklemiş oldular çünkü bu Akıllı Yüzükler ayrıca IP68 su geçirmezlik standartlarına da sahip.

Sponsorlu Bağlantılar

NFC teknolojisini kullanmakta olan Quadro SR-98 Akıllı Yüzük ile yapılabilecekleri ile giyilebilir teknoloji alanında sınırlarını zorluyor. Biraz özelliklerinden bahsetmek gerekirse kartvizit paylaşım ile kendinize ait ve ya başka birine ait iletişim bilgilerini sadece bir dokunuş ile istediğiniz kullanıcıya aktarabilirsiniz. Tek dokunuş ile cihazınızdan diğer akıllı telefonlara ve diğer mobil cihazlara resim ve harfler içeren kendinize ait özel mesaj gönderebilir, Akıllı Kilit ve Program Kilit özelliği sayesinde kişisel güvenliğinizi bu gönderim sürecinde erişiminizi sağlarken, görünmesini istemediğiniz yazılımlarıda da gizleyebilirsiniz.

Ayrıca farklı ortamlar da birden fazla uygulamayı tek dokunuş ile otomatik çalıştırabilirsiniz ve mobil cihazınızın internet tarayıcısındaki herhangi bir linki yine tek dokunuşla başka cihazlara paylaşabilirsiniz.

Yakın zamanda ek özellikle gerekek içine bir çip yerleştirip otomatik kapı açıp kapamada, kredi kartı bilgilerini 256 bit ile kodlayarak bilgilerinizi Akıllı yüzüğe yerleştirmeye, post cihazlarına ödeme yapmada ve çeşitli hatatımızı kolaylaştıracak uygulamalar için mühendislik çalışmalarının başladığını belirtdiler.

Günümüz teknolojisinde giyilebilir ürün olarak 160 bir birinden farklı ürün bulunmakta. 2015 yılında Quadro 12 Milyar $ lık ürün sattığınıda belirtmek isteriz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Kiwi Takipçi Hilesi başlıklı yazı da kiwi nedir hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.