Resmin Kenarlarını Nasıl Bulanık Yapabilirim?

Resmin Kenarlarını Nasıl Bulanık Yapabilirim?

Sponsorlu Bağlantılar

Çağımızın en büyük gelişimi olan internette her gün binlerce kişi yeni fotoğraflar paylaşmakta, bir çok kişi fotoğraf paylaşırken yeni yeni efektler görmekteyiz, hatta son zamanların en çok popüler efektlerinden biri olan resmin kenarlarını bulanık yapma şekli oldukça çok tutulmaktadır. Ayrıca bu bulanıklık sayesinde resmin kalitesini bozmadan küçültebiliyorsunuz ve böylelikle dilediğiniz yerlerde kolaylıkla kullanabiliyorsunuz. İşte sizlere bu resimlerin kenarlarını bulanık yapan program hakkında kısa bilgiler vermek isteriz, nereden nasıl kullanacağınız konusunda detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Sizlerden bu tür kullanmış olduğunuz programları bizimle yorum olarak paylaşmanızı istiyoruz. Sanırım sizlerde mezuniyet fotoğraflarınızda arka planda çıkan kişilerin kafalarını vücutlarını ve istenmeyen pozlarını sansürleyip öyle paylaşmak istiyorsunuz doğru mu anladım? Evet, mobil teknolojinin gelişmesinin ardından artık bilgisayara çok gerek duymamaktayız. Sırf birkaç işlem için bilgisayarı açmak yerine hemen telefonlarımıza indireceğimiz bir uygulama sayesinde bilgisayardaki işlemleri telefonlarımızdan daha hızlı ve daha kolay bir şekilde halledebilmekteyiz. Telefondan fotoğrafta belli kısımları bulanık yapmak istiyorsanız daha önceden bahsetmiş olduğumz PicsArt uygulaması sayesinde bunu yapabilirsiniz. Telefonlarınıza indireceğiniz bu uygulama sayesinde telefondan fotoğraflarınızı bulanık yapabilirsiniz.

Square InstaPic

Sponsorlu Bağlantılar

Adını yazmak ve akılda tutmak oldukça zor olsa da aslında çok kullanışlı, sorunsuz ve hızlı uygulamalardan biri. Uygulama tamamen Türkçe olup bir çok efekti, alternatif araçlar mevcuttur. Bu uygulama sayesinde kolaylıkla resimlerinizi kırpabilir, resimlerinizin kenarlarını bulanık yapabilirsiniz. Ayrıca kolaj özelliği sayesinde dilediğiniz resimleri, dilediğiniz tablolara kolaylıkla yerleştirebilir ve bir resimde farklı kareler kullanarak yeni fotoğraflar yaratabilirsiniz.

Fotoğraflarınıza parlaklık / karartı / tonluk verebileceğiniz özellikleri de barındıran Square InstaPic sayesinde artık profil fotoğraflarınız daha güzel gözükecektir.

Lakin Square InstaPic uygulamasında, fotoğraf çekilirken maalesef efekt koyamıyoruz sadece daha önceden çekilmiş olan fotoğraflarımızı düzenlememize yardımcı olur.

Uygulamayı Google Play’den Square InstaPic kelimesini aratarak kolaylıkla bulabilirsiniz.

Bulanık Yapma İşlemi

(Daha büyük boyutlarını görmek istiyorsanız resimlere tıklayınız)

Square InstaPic

Uygulamayı açınız ve ilk açılan sayfa da Galeri bölümüne tıklayınız.

Square InstaPic Nasıl Kullanılır?

 

Seçmiş olduğumuz fotoğraf açıldıktan sonra sağ alt köşede ki damla işaretine tıklıyoruz.

Square InstaPic Bulanıklık

 

Gelen ayar kısmından bulanıklık seviyesini seçiyoruz ve ardından sağ üst köşedeki 3 nokta işaretine tıklayarak fotoğrafımızı galerimize kayıt ediyoruz.

Bütün işlemler bu kadar artık sizlerinde resimlerinizin kenarları oldukça bulanık olacaktır. Bizlere uygulamalar hakkında görüşlerinizi ve sorularınızı yorum olarak belirtebilirsiniz.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Gittigidiyor.com Ürün Elime Ulaşmadı hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.