Resmin Üstüne Nasıl Gülücük Konulur?

Resmin Üstüne Nasıl Gülücük Konulur?

Sponsorlu Bağlantılar

Günlük yaşantımızda sevdiklerimize ayıracağımız vakitleri nedense hep telefonlarda fotoğraf çekilmekle uğraşmaktayız. Telefonların başında sürekli zaman kaybederek, en güzel pozu yakalamaya çalışmaktayız. Ki bu durum bazen birilerin ölmesine de neden olmaktadır, düşünsenize selfie çekinirken köprüden aşağı düşüyorsunuz ve telefonunuzdaki mesajları silemeden ölüyorsunuz ne kadar kötü bir durum. Her neyse fotoğraf olayını çok abartmayın, çirkin çıkıyorsan çekilmiş olduğunuz resmin üstüne gülücük koyup hemen Instagram’a paylaşın. Diğer kişiler gibi olmayın İstanbul’da sırf fotoğraf çekilebilmek için gezmedik mekan, girmedik mekan bırakmamak yerine evinizde oturun bir demlik çay koyup çay için. Her neyse bugün sizler için resmin üstüne nasıl gülücük ekleyeceğiniz konusunda biraz bilgi vereyim, çekilmiş olduğunuz resmin arkasında istenmeyen görüntüler var ise ve ya çirkin çıkan bir arkadaşınız varsa onun kafasına gülücük koyup onu sansürleyebilirsiniz. Fotoğraf çekildikten sonra resminizde istenmeyen kareleri ve ya hoşunuza gitmeyen kısımları bulanıklaştırmak yerine 2015 ve 2016 yılında devam eden trendlerden biri olan gülücük koyma seçeneğini sizlerde kullanarak resminize daha farklı bir görüntü, renk katabilirsiniz. Peki resmin üstüne nasıl gülücük konulur?

Sponsorlu Bağlantılar

Sizlere son zamanlarda Instagram kullanıcıların bir numaralı uygulaması olan Square InstaPic uygulamasını tavsiye ederim. Eğer sizlerde bir çok resimlerinizi düzenlemek, mevcut fotoğraflarınızın, resimlerinizin üzerine gülücük eklemek istiyorsanız Google Play üzerinden telefonlarınıza indireceğiniz Square InstaPic uygulaması ile bunu hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Square InstaPic uygulaması ücretsiz olup, bir çok özellikleri mevcuttur.

Square InstaPic Özellikleri

-Kolaj yapabilir ve birden fazla fotoğrafı birbirine ekleyebilir, birleştirebilir ve çıkartabilirsiniz.

– Fotoğrafların en – boy oranını ayarlayabilirsiniz.

– Fotoğrafın kenarına boşluk bırakabilirsiniz, WhatsApp Profili için fotoğrafı ortalayabilirsiniz.

– Fotoğrafı +90 dereceler boyunca döndürebilir istediğiniz pozisyona getirebilirsiniz.

– Ücretsiz sürümde bulunan ortalama 40 kadar efekt ile fotoğraflarınıza efekt ekleyebilir ve mevcut efektleriniz üzerinde oynamalar yapabilirsiniz.

– Fotoğrafınıza renk, sıcaklık, karartı gibi işlevleri Square InstaPic uygulaması ile ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

– Çekilmiş olduğunuz resmin üzerine emoji, gülücük ve bir çok çıkartma ekleyebilirsiniz.

– Çekilmiş olduğunuz fotoğrafa ayna efekti verebilirsiniz.

– Fotoğrafınıza arkaplan ekleyebilirsiniz ve fotoğrafınızın üzerine yazı yazabilirsiniz.

Birden fazla özelliğe sahip olan fotoğraf araçlarından Square InstaPic uygulamasını ücretsiz olarak Google Play üzerinden indirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan İsmek Web Tasarım Sınav Soruları başlıklı yazı da ismek web tasarım, ismek web tasarım kursları ve ismek web tasarım sorusu hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.