Ribony Hilesi

Ribony Hilesi

Sponsorlu Bağlantılar

Son zamanların en çok kullanılan sitelerinden biri olan diğer anonim olarak konuşma uygulamalarına göre biraz gelişmiş olanıdır. Ribony uygulaması da diğer uygulamalar gibi Anonim olarak konuşma uygulamasıdır lakin bu uygulama da daha fazla imkanlar vardır bu imkanlar sayesinde daha çok tercih edilen Ribony uygulamasında daha çok aktif kullanıcı vardır. Gelin sizlere Ribony uygulamasında nelerin daha farklı olduğu konusunda biraz bilgi verelim..

Öncelikle Ribony uygulamasının kendine has bir tasarımı vardır, ayrıca Ribony uygulamasında Konuştuğun kişi sayısı gizlenebilmektedir. Bu özellik diğer anonim olarak konuş uygulamalarında maalesef yer almamakta. Bir diğer özellik ise (bu özellik herkesin hoşuna gidiyor)..

Sponsorlu Bağlantılar

Anonim olarak konuşma esnasında, anonim olan kişi profilini 1 dokunuş ile karşıdaki kişiyle paylaşabiliyor ve karşıdaki kişikişinin paylaştığı profile bir dokunuş ile hemen anında ulaşabiliyor. Yani diğer anonim olarak konuş uygulamalarında sadece profilinizi karşıdaki kişiye iletmek için linkinizi kopyalamanız ve karşıdaki kişiye iletmeniz gerekmektedir ve karşıdaki kişide linke tıklayarak profilinize tıklayarak hesabınıza öyle ulaşabilir. Bu her ne kadar da zahmetsiz iş gözükse de aslında oldukça zahmetli bir iştir çünkü bu işlem mobilden gerçekleştiği için kişilerin canlarını kolaylıkla sıkabiliyor.

Her neyse yeter bu kadar laga luga sizlere Ribony Hilesi hakkında kısa bilgiler vermek isterim.

Ribony Hilesi aslında oldukça zahmetli bir iştir, öncelikle konuşma sayınızı attırmak istiyorsanız; internete bağlanmış olduğunuz modemin yakınınızda olması gerekmektedir ve ayrıca modemin sabit IP adresi olmaması gerekmektedir.

Konuşma sayınızı arttırmak istiyorsanız öncelikle gizli sekmeden kendi profilinize giriş yapıp mesaj atıyorsunuz daha sonra modemi açıp kapatıyor ya da modem ayarlarından modemin ayarlarını güncelleyerek modeminizi yeniden başlatarak yeni IP adresinizi alıyorsunuz ve ardından tekrar gizli sekmede açmış olduğunuz kendi hesabınıza mesaj yazıyorsunuz. Böyle yaparak konuşma sayınızı yükseltebilirsiniz, ayrıca bir öneri daha söylemek isterim.

Ribony etiketlerini kullanarak, Twitter’da ribony linkinizi paylaşınız ve illaki bir kaç kişi sizinle iletişim kuracaktır.. Kendinize iyi bakın.. Sormak istediğiniz sorularınızı bekliyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan C2.me / connected2.me Hilesi hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.