Ruhunu Satan Kadın – Yorumları

Ruhu Satan Kadın

Sponsorlu Bağlantılar

Mustafa Görgüç tarafından yazılan bir roman, evet roman olabilir ama benim için öyle değil. İnanabilir misiniz bu zaman kadar hiç kitap okumadım, yani nasıl anlatsam okumadım diyerek kendimi suçlamayayım lise yıllarında hocaların zorla okuttuğu belli olan kitaplar vardır bilirsiniz. Ama ben hiç bir kitap için 3 saat uzaklığım da ki bir kitap evine giderek kitap almadım, bir kitabın hiç severek okumadım ama bugün sizlere önereceğim kitabı överek bitiremem şuan kitabın yarısındayım ve bitecek diye üzülüyorum. Yazıyı kısa tutup hemen başına oturacağım ve devam edeceğim kaldığım yerden. Hatta bir kaç kere okumak istiyorum, kitabı dün aldıktan sonra eve gelmedim direk evimin yakınında bulunan bir Sivas evine giderek orada çay içtim arkadaşlarımla sohbet ettik sohbet esnasında kitabı elime alıp rastgele bir sayfasını açıyorum. Açmamla gülümsemem, tebessüm etmem bir oluyor gerçekten beni, seni, bizleri anlatan kitap. Kadını ve adam gibi olan adamı anlatan bir kitap oldukça memnunum. Normalde kitaba para verdiğim için kendime kızmam gerekirken bu kitabı ömrümün sonuna kadar saklamayı düşünüyorum nereye gitsem yanımda götürmeyi planlıyorum. Amma da abarttın diyeceksiniz, gerçekten abartılacak bir kitap sizlere de önerebilirim.

Sponsorlu Bağlantılar

Her kitap evinde rahatlıkla bulabilirsiniz, dilerseniz de internet üzerinden yani D&R’den sipariş de verebilirsiniz ortalama 2-3 gün içerisinde kitabı kapınıza kadar getiriyorlar lakin ben bekleyemedim ve yakınımdaki 2 tane kitapçıyı ayarak kitabı sordum onlarda tükendiğinden bahsetti bende daha büyük bir kitap evine minibüse atlayarak gidip aldım. Eminim sizlerde kitabı oldukça sevmişsinizdir, yorumlarınızı alt kısımdan belirtebilirsiniz.
Alıntı 1Ruhu Satan KadınAlıntı 2Ruhu Satan KadınAlıntı 3Ruhu Satan KadınAlıntı 4Ruhu Satan KadınAlıntı 5Ruhu Satan KadınAlıntı 6Ruhu Satan KadınBu arada bende sizler gibi kitabı ilk olarak PDF olarak aradım lakin internette bulamadım. Gidin ve alın bu kitabı, telefondan ve ya tablet okumanın verdiği duygu ile kitaptan dokunarak okumanın verdiği duygu bambaşka.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Yeni SEAT Ibiza 2015 hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Peki Neden Mutlu Son Degil.

  2. Harika bir kitap cidden. Daha yeni bitirdim ve iyi ki de aldığımı her seferinde söylüyorum. Yorumlarında da haklısın 🙂

    • Kozbon

      Evet ilk defa adam, akıllı kendi isteğimle bir kitap okudum o da süper çıktı ara sıra alıp yine göz atıyorum güzel sözleri var. Can alıcı bir akıcılıgı var