Sabahları Uyanamıyorum Ne Yapmalıyım

Sabahları Uyanamıyorum Ne Yapmalıyım

Sponsorlu Bağlantılar

İnanın bir çok kişide bulunan bu hatadan bende de var diyebilirim. Benimde sabahları en önemli olan buluşmalarım da en önemli iş görüşmelerimde sürekli geç kaldığım bir olaya neden olan uyku problemine son verecek bir uygulamadan söz edeceğim. Öncelikle uygulama Alarm uygulaması lakin sizin o bildiğiniz basit alarm’den değil tamamen yabancı yapımı olan bu alarm uygulamasını ertelemek veya alarmı kapatmak için sizin belirlediğiniz fotoğrafı çekmeniz lazım. Ya da alarmı sonlandırmak için belirlediğiniz seçeneği yapmanız lazım. Lafı uzatmadan uygulamanın adı Alarmy. Google Play marketlerinden rahatlıkla indirebilirsiniz ve kurulumu ve kullanımı çok basit ayrıca Alarmı erteleme esnasında uykunuzu kaçırıyor. Mesela ben alarmı kapatmak için telefonu 90 kere sallama modunu seçtim, ben 90 kere telefonu sallamazsam Alarm kesinlikle susmuyor ve kapatmam için 90 kere sallamam gerek bunun için telefonu sallıyorum ve doğal olarak uykum bölünüyor ve uyanmış oluyorum. Bir çok buluşmalara geç kalmamamı sağlayan Alarmy programı/uygulaması sayesinde dakik biri oldum diyebilirim.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan LG G4 Özellikleri ve Fiyatı başlıklı yazı da LG G4 çıkış tarihi, LG G4 fiyatı ve LG G4 özellikleri hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. Ya evdekiler cok rahatsiz oluyo alarmdan

  • Kozbon

   Merhabalar efendim, bu durumdan kurtulabilirsiniz. İnanın bir süre boyunca hep aynı saatte kalkarsanız vücudunuz buna alışıyor ve alarmdan önce siz uyanmış oluyorsunuz. Burada tek amaç kendinizi alıştırmak ve gece yatarken “sabah saat 07:00’de uyanacağım” cümlesini kurup bu cümleye inanmak yeterli.

   • Ben alarm çalsa da uyanamiyorum rahatlıkla uyuyabiliyorum ben ne yapacağım

    • Kozbon

     Merhaba efendim, kendinize bir hedef koymayı deneyebilirsiniz. Mesela sabah şu saatte kalkacağım derseniz zihniniz bunu zaten kendine uyarıyor ve kendinizi saatte kalkmış olarak buluyorsunuz. Zamanla o saatte kalkmaya çalışırsanız bünyeniz buna alışır ve o saatte kalkmaya başlarsınız.