Saçımı Hangi Renge Boyamalıyım Testi

Saçımı Hangi Renge Boyamalıyım Testi

Geçen gün yine denk gelmiş olduğum bir uygulamadan söz edeyim, Saçımı Hangi Renge Boyamalıyım Testi adında hızlı ve sade bir test ile 2 saniye de sizin profilinizi analiz ederek saçınızın hangi renge boyatmanız için öneri de bulunuyor. Sanırım bu uygulamalara katılıp, hemen gidip saçını mora, sarıya, turkuaza ya da Gökkuşağı renklerine boyatan kimse yoktur herhalde. Testteki sonuçların saçma çıkması nedeniyle Facebook’ta en popüler oyunlardan biri olan Saçımı Hangi Renge Boyamalıyım Test Uygulaması son zamanlarda popüler ve her 10 kişiden 5’i mutlaka bu uygulamaları denemekte.

Sponsorlu Bağlantılar

Ben kendim denediğimde sagolsun bana mor rengi laik gördü. Hemen çıkıp siyah olan saçlarımı mor renge boyatmayı düşündüm lakin bunun ailem buna izin vermedi. Şakayı bırakıp uygulama hakkında bilgi vereyim.

Saçımı Hangi Renge Boyamalıyım Uygulaması

Uygulama Facebook üzerinden çalışmaktadır ve oldukça güvenilir bir uygulamadır, katıldığınızda sizin izniniz olmadan Facebook’ta paylaşılmamaktadır. Bunun için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz, eğer bu tür uygulamalardan rahatsız oluyorsanız Facebook Uygulamalar bölümünden Saçımı Hangi Renge Boyamalıyım Test uygulamasını kaldırabilirsiniz.

Uygulama Adresi: http://tr.nametests.com/test/sacini-hangi-siradisi-renge-boyatmalisin/856/

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan İstanbul'un En İyi Fal Mekanları başlıklı yazı da ankarada en iyi falcı kadınlar kulübü, bahçelievler en iyi falcı ankara ve bakırköydeki en iyi falcı hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.