Samsung Galaxy Note 5 Özellikleri

Samsung Galaxy Note 5 Özellikleri
Android kralı olan Samsung tarafından yeni çıkartılacak amiral gemi Note 5 nasıl bir görünüme sahip olabilir sizce? Firma devinin 2-3 ay içerisinde çıkartması düşünülen Note 5, tam olarak kesinleşmedi fakat akıllı cihazın varolduğuna herkes olumlu bir yaklaımla bakıyorlar yeni çıkacak olan telefon Note 5 ve Note 5 Edge olarak tanıtımı yapılacak.

Tasarımı hakkında şirketin, Note 4’de olan çizgisinden Samsung kullanıcılarının pekte haz etmediğinden dolayı kaldırılıyorç Note 5 , S6’Da kullanılan arka kapağı cama olan tasarımıyla ve alüminyumluğuyla çıkartılacağı biliniyor. Note 5’Te ki tuş konumları yine aynı Samsung Galaxy S6’da ki gibi olacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca Note 5’de de parmak izi okuyucu bulunacak. Yine S5’den alıştığımız gibi cihazın arkasında kalp atış sensörü bulunacak.

S Pen’e gelirsek evet onun içinde bir yuva olacak.
Çözünürlük içinse söylenecek tek şey; Çıtayı fazlasıyla yükseltti bu dev firma.

Note 4’de kullanılmakta olan QHD çözünürlüklü ekran Note 5’de daha da kaliteli bir çözünürlük kullanmayı düşünüyor.

Özelliklerinin bir kısmı ise şöyle;
4K Çözünürlük,
Super AMODEL ekran modeliyle,
5.9 inç. ve 746 ppi’ye sahip olacak.
Ayrıca 3 GB RAM özelliğine sahip olan Samsung Galaxy Note 5, 8 megapiksel ön ve 13 megapiksel arka kamera sahip iken 3220mAh gücünde batarya ile sizlere uzun süre kullanım hizmeti sunacak gibi görünüyor.

Eylül ayında tanıtılacak cihaz gerçekten bir çok kişinin meragı haline geldi. Çok beklenen olan Samsung Galaxy Note 5 bakalım Eylül ayında bir çok kişinin umduğu gibi olacak mı? Sizler’de Samsung Galaxy Note 5 hakkında yorumlarınızı alt kısımda belirtirseniz seviniriz…

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Kiwi Takipçi Hilesi başlıklı yazı da kiwi nedir hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.