Samsung NX Mini 2 Özellikleri

Samsung NX Mini 2 Özellikleri

Hızla Gelen Samsung NX Mini 2 Özellikleri Açıklandı

Özellikle de selfie tutkunlarını sevindirecek olan Samsung NX Mini 2 çok yakında meraklıları ile buluşacak. Bütün teknik özelliklerinin yayınlanması ile daha da çok dikkat çeken teknoloji harikası Samsung NX Mini 2 basın fotoğrafları ile de dikkat çekti. Döndürülebilir ekrana sahip olması özelliği ile kolaylıkla selfie çekilebilir olan ürün 3 inç büyüklüğünde Super AMOLED ekrana sahip.

Sponsorlu Bağlantılar

Ürünün en büyük özelliği ise 4K video kaydı. 20.5 mega piksellik bir görüntü sağlayan makine bu özelliği ile meraklıları tarafından heyecanla bekleniyor.  Harici flaş konektörün yer aldığı MX Mini’den farklı olarak NX Mini’de bu özellik ye almıyor. Bunun yerine Samsung geri çekilebilir özellikte flaş kullanmayı tercih ediyor. Ürün fiyatı ise yaklaşık olarak 450€ olarak belirlenmiş durumda. Bütün bunların yanında bir de Wİ-Fİ ve RAW çekim özelliklerini de bünyesinde barındıran Samsung yeni ürünü sadece teknik özellikleri ile değil aynı zamanda gösterişli yapısı ile de gözleri dolduruyor. Hem dijital makinelere göre daha ince ve de özellikle de daha hafif bir yapıya sahip olan Samsung NX Mini, firma tarafından açıklanmış olan bilgilere göre tutkunları ile çok kısa bir zaman içerisinde buluşacak. En çok selfie çekme tutkunlarının merakla beklediği bu ürün hem göz dolduracak hem de teknik özellikleri ile kullanıcıyı bu alanda oldukça memnun edecek.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan 2015’in En iyi Telefonları başlıklı yazı da en iyi akıllı telefonlar listesi 2015 hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Abi nasil oluyor biri yardım etsin 50 gelse yeter