Scorp Hesabımı Nasıl Silebilirim?

Scorp Hesabımı Nasıl Silebilirim?

Sponsorlu Bağlantılar

Türkiye’nin en iyi alt yapısı ile tanınmış olan Scorp uygulaması ile sizlerde bir çok kişi ile kısa videoalar çekerek yeni arkadaşlık kurabilir ve kendi görüşünüzü, kendi mizahınızı sergileyebilirsiniz. Ülke genelin popüler bir hale gelen Scorp uygulamasında merak ettiğiniz konulardan biri olan hesap silme işlemini iletişim kısmından hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. 2016 senesinde her geçen gün daha fazla büyümekte olan ve kendine has görüntüsü, fikri ve başlıklarıyla dikkat çeken Scorp uygulamasında oluşturmuş olduğunuz hesabı maalesef ki kolay bir şekilde hemen silmeniz mümkün değil. Bunun için Scorp yetkilileri ile iletişime geçmeniz durumunda oluşturmuş olduğunuz Scorp hesabınızı kalıcı olarak silebilirsiniz. Scorp uygulamasında hesabınızı kapatabilmek için, Scorp sayfasında bulunan iletişim kısmından yetkili kişilere mail göndermeniz durumuda hesabınız kalıcı olarak yetkili kişiler tarafından silinecektir. Ülkemizde popüler bir hale gelen ve şuan bile web üzerinden yayın yapılan Scrop uygulamasına arama vermek istiyorsanız hesabınızı silebilirsiniz. Scorp hesabımı nasıl silebilirim? Scorp hesabımı kalıcı olarak silmek için ne yapmalıyım?

Sponsorlu Bağlantılar

Scorp uygulamasında bulunan hesabınızın silinmek için, Scorp sayfasına giderek alt kısımda bulunan İletişim kısmından Scorp yetkilileri ile iletişime geçebilir ve mevcut olan Scorp hesabınızın sistemden kalıcı olarak silinmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca Scorp uygulamasını hesabınızı silseniz bile yine de takip etmek istiyor, gündemden haberlerinizin olmasını istiyorsanız Scorp uygulamasını Facebook, Twitter ve Instagram gibi platformlardan hızlı bir şekilde takip edebilir ve son dakika başlıklardan haberdar olabilirsiniz. Scorp uygulamasında hesabınızı silebilmek için, scorpapp.com adresine giderek alt kısımdaki linklerde yer alan İletişim kısmından scorpapp hesabınızın kalıcı olarak silinmesini sağlayabilirsiniz.

Scorp uygulaması hakkında merak ettiğiniz bir çok konuyu, Scorp kategorimizden göz atarak birçok Scorp uygulaması hakkında bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Scorp Video Silme hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.