Scorp Uygulamasının Özellikleri

Scorp Uygulamasının Özellikleri

Sponsorlu Bağlantılar

Hayatımızın her aşamasında bir yenilikle karşılaşmamız mümkündür. Sosyal medya anlamında da, sıklıkla yeni araçlar ve uygulamalar piyasaya sürülmektedir. Bunlardan birisi de; Scorp oldu. Uzun zamandır adından söz ettiren ve özellikle gençlerin Sosyal Medya, Sözlük ve Video için farklı bir bakış açısı geliştirmiştir. Oldukça kısa bir sürede kendini ispatlayan ve yüz binlerce kullanıcıya erişmesinin ardından kaliteli bir serüvene adım atmış olan Scorp, beraberinde farklı özellikler de sunmaktadır.

Günümüzde ise; 1 milyon’un üzerinde kullanıcıya sahip olan Scrop sayesinde, mükemmel anlarınızı paylaşabilirsiniz. Kullanıcılarına 15 saniyelik videoları çekerek, haber kaynağında yer alan veya seçeceğiniz kendinize ait bir başlıkta fikirlerinizi bildirme şansı sunmasıyla popüler olmuştur. Belli başlı olaylar veya kendiniz üreteceğiniz yeni olaylarınıza, kendinize ait olan hesabınız üzerinden çektiğiniz 15 saniyelik videolarınızı paylaşıp, diğer insanların görmesini sağlayabilirsiniz. iOS ve Android platformlarında kullanılmaya devam eden Scorp, temel itibariyle belirli Topic’ler üzerinde videolar paylaşmaya yönelik olsa da; takipçilerinize özel olarak videolarda paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

İnsanları takip etme şansına sahip olduğunuz bu uygulama, aynı zamanda takip edilme şansını da sunmaktadır. Trend başlıklara yorumlar yapabilir veya kendiniz trend olmasını umacağınız bir başlık ileri sürerek de, sorunsuz bir video paylaşımı yapabilirsiniz. Öne çıkanlar ve Yeniler bölümlerinde de sorunsuzca videoları izleyip, konulardan insanların ne tepkiler verdiğini video olanaklarıyla öğrenebilirsiniz.

İnsanlarla paylaşımlarda bulunabilmek, 15 ‘er saniyelik videolarla artık dünyadaki tüm meselelere hakkınızı savunup, bilgilerinizi sunabilmenize olanak sunan Scorp uygulaması, kaliteli yapısıyla da sorunsuz kullanım sağlamaktadır.

İçerisinde hali hazırda bekleyen binlerce konudan kendinize özel olarak seçebileceğiniz her konu hakkında bir video çekmeniz, takipçilerinizi veya o konuyu takip eden diğer insanları bilgilendirmeniz ve konulara sessiz kalmamanızı sağlayacaktır. En popüler ve en güzel özelliği olan video olanağıyla insanların gönlünde taht kurup, farklı bir yapıyla da 3 olanağı bir arada sunan scorp uygulaması, başarısını farklılığıyla sağlamıştır. Ücretsiz ve basit bir kullanıma sahip olma özelliği sayesinde, herkes tarafından kolaylıkla indirilip, kullanılmaya devam etmektedir.

Keyifli videolar, mükemmel takip olanaklarıyla her zaman farklı olmaya devam etmeyi planlayan Scorp ile hem eğlenip, hem farkındalık yaratabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Scorp Neden İnmiyor? hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.