Scorp Video Çekemiyorum

Scorp Video Çekemiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Geçtiğimiz günlerde sorulan bir soru üzerinden yola çıkarak bugün sizlere Scorp uygulamasından kısaca bahsetmek isteriz. Öncelikle Scorp nedir sorusundan yola çıkarak Scorp Video Çekemiyorum sorunu hakkında kısa açıklamalar ve alternatif çözüm yolları paylaşacağız.

Bilindiği gibi teknoloji her geçen gün / her geçen dakika daha çok gelişmekte, bu gelişmenin getirdiği yanı sıra bazı olaylardan doğan bu tür farklı uygulamalar çok sevilmekte. Peki bu Scorp uygulaması ne işe yarar? Bu uygulamanın asıl amacını şuan bizde çözemedik, Scorp kimi zaman eylem çağrısı oluştururken kimi zaman da bizleri eğlendiriyor, düşündürüyor acaba mı diye kendimizi sorgulamamızı sağlıyoruz.

Scorp kullanan, video çeken kişiler gerçekten çok hojdır. Scorp kullanıcıları, güne özel hazırlanmış / belirlenmiş olan kategori altında o yeni videoalar oluşturarak o kategoriyi farklı bir şekilde açıklıyorlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Kullanıcılar bu videoları beğenebiliyor hatta en çok dikkat çeken videolar Scorp Resmi Facebook Sayfasında da paylaşılıyor. Peki bu Scorp uygulamasında oluşan bazı hataları nasıl çözebiliriz?

Scorp'da nasıl video eklenir?

Video Çekemiyorum

Video çekememe sorununuzun tamamen uygulamanın güncellendiği vakitte video çekmeye başlamanızdan kaynaklanmaktadır. Scorp uygulamasında güncelleme esnasında video çekmeye çalışırsanız otomatik olarak hata verecektir, ve sizin uygulamanızı bir süreliğine kapatacaktır. Scorp uygulaması güncellendikten sonra son sürümünü indirerek tekrar video çekmeye çalışabilirsiniz. Ayrıca son sürümü kullanırken halen hata almaya devam ediyorsanız da mutlaka telefonunuzda barınan gereksiz dosyaları (çerezleri) siliniz. Bu gereksiz dosyaları silebilmeniz için, clean master uygulamasından yardım isteyebilirsiniz. Clean master uygulamasını kolaylıkla Google Play’den ve diğer marketlerden ücretsiz olarak indirebilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Merhaba kozbon uzun zamandır bakmıyodum sayfanıza, e haliyle wp plus olmayınca ama artik scorp icin bakıyorum üzülmee… Video çektirmiyo bana bu scorp neeaabcam ben yaaa bununda scorp plusı falan yok mu kiiii❤

    • Kozbon

      WhatsApp Plus olmasa dahi GBWhatsApp sürümü var lakin onuda Facebook üzerinden paylaştık efendim. Scorp için pek bilgim maalesef ki yok efendim.