Scorp Video Silme

Scorp Video Silme

Sponsorlu Bağlantılar

Açıldığı ilk günlerde yüz binlerce insana ulaşmayı başarıp, bu hızını kaybetmeden 1 milyon barajını da kolaylıkla geçmeyi başaran Scorp, günümüzde üniversite gençlerine yönelik olarak çıkartılmış uygulamalardan birisidir. Kolay kullanım ve oldukça değişik bir yapıya sahip olması, gençlerin direkt olarak ilgisini çekmiş ve kısa sürede bu kadar popüler olmasını sağlamıştır. Kaliteli ve keyifli anlar yaşamak için istediğiniz her an kullanabileceğiniz, gündemdeki ana başlıklara veya kendi oluşturacağınız farklı alanlardaki konulara yorumlarda bulunabilir ve 15 saniyelik videolarla gündemin nabzını tutabilirsiniz.

En güzel konulara veya gündemi ilgilendiren konulara çektiğiniz videoların olmadığı düşündüğünüz ve beğenmediğiniz zamanlarda Scorp video silme özelliğini kullanmanız gerekecektir. Scorp’ta video silmek için, ilk olarak profilinize girmeniz gerekecektir. Profilinize girdikten sonra, paylaştığınız videonun içerisine girerek, seçeneklerden videoyu sile basmanız, videonun silinmesi için yeterli olacaktır. Oldukça kolay ve hızlı bir şekilde beğenmediğiniz veya eski zamanlarda atmış ve silmek isteyeceğiniz videoların silme işlemini oldukça kolay biçimde gerçekleştirmeniz mümkündür.

Sponsorlu Bağlantılar

Scorp uygulaması, tamamen videolar ve gündemdeki konular üzerinde kurulmuştur. Keyifli anları olduğu kadar; zor günler geçiren ülkemizde farklı başlıklar altında da her türden video paylaşımı yapabilirsiniz. Patlama haberleri, kızlar arasındaki konular veya futbol müsabakaları hakkında binlerce konu başlığından seçeceğiniz herhangi bir başlık altına videolar atabilir, aynı şekilde Scorp video silme özelliği sayesinde de kolaylıkla videolarınızı ana sayfadan ve profilinizden kaldırabilirsiniz.

Her zaman profesyonel anlamda videolar paylaşamayacağınız için, anlık olarak paylaşmış fakat beğenmemiş olabileceğiniz videoları da hesabınızdan kaldırmanız gereken durumlarda kolaylıkla videolarınızı profilinizden silebilir ve kaldırabilirsiniz. Bu yönüyle de kolay bir kullanım sağlayacak ve aynı zamanda güven sunacak olan Scorp üzerinden video paylaşımı ve silmesi oldukça basit bir hal almaktadır. Sizlerde profilinize girdikten sonra, beğenmediğiniz videoları kaldırmak için içerisine girerek, videoyu sil bölümünden videolarınızı silebilir, yerine daha iyilerini ve daha kaliteli hazırlanmış olanlarını paylaşabilirsiniz. Bu şekilde en iyi biçimde kaliteli bir profil oluşturma şansına da ulaşacaksınız. Keyifli, kolay ve kaliteli kullanımın yanı sıra; hatalara anında çözüm üreten bir yapıya sahip olması sayesinde, kaliteli kullanım sağlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Scorp Ücretli mi? hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. iphone kullanıyorum video sil diye bir seçenek yok benim için pek yarayışlı bi yazı olmadı. İphone kullanıyorum video sil diye bir seçenek yok başka alternatifler söylermisin.

    • Kozbon

      Merhaba efendim, genel olarak Android işletim sistemli telefonlar kullandığımız için İOS işletim sistemine sahip olan telefonlar hakkında pek bilgimiz yok lakin çok değişine inanmıyorum, videonun üzerine basarak veya sağa sola kaydırıp seçenekleri açıp videoyu silebilirsiniz.

  2. Anonim olarak paylaştığım bi videoyu nasıl silebilirim?