Seçim Tatili Kaç Gün?

Seçim Tatili Kaç Gün?

Bilindiği gibi 1 Kasım 2015 tarihinde Türkiye genelinde seçim yapılacak, peki bu seçim hakkında herkesin ağzında bir bilgi dolaşmakta kimisi tatil olacak derken kimisi sadece 2 kasım tarihinde tatil olacak gibisinden bir çok yalan dolan bilgiler mevcut. Siz değerli ziyaretçilerimiz için Seçim Tatili Kaç Gün? Hangi günler tatil olacak hangi günler tatil olmayacak sizlere detaylı bir tablo yaparak bu konunun içerisinden kolaylıkla çıkmanızı sağlayacağız. Zaten geçtiğimiz günlerde ülke de saat problemleri yaşandı, bir çok kişi saatin kaç olduğu konusunda maalesef tam bilgiye sahip değildi.

Sponsorlu Bağlantılar

28 Ekim 2015 Tatil Mi?

  1. 28 Ekim 2015 tarihinde okullar yarım gün olacaktır, yani yarım gün resmi tatil ilan edildi.
  2. 29 Ekim 2015 tarihinde Cumhuriyet Bayramı olduğundan dolayı okullar tatil edildi.
  3. Devlet kurumlarında çalışan ve öğrenciler 30 Ekim 2015 Cuma günü de idarei izinli olarak tatil yapacaktır.

Eğer seçimlerden dolayı da 02 Kasım 2015 tarihinde tatil uzar ise öğrenciler 5,5 gün tatil yapmış olacak, 29 Ekim 2015 tarihinden itibaren resmi tatil ilan edilecektir ve bir çok devlet kurumu ve özel sektör tatil yapacaktır.

30 Ekim 2015 Tatil Mi?

Bütün ihtimallar 30 Ekim 2015 tarihinin de tatil olacağını göstermektedir.

29 Ekim 2015 tarihinde resmi tatil olduğundan dolayı özel sektör ve devlet kurumları (hastaneler, sağlık ocakları, okul) kapalı olacaktır. Ve ayrıca bir çok banka 29 Ekim 2015 tarihinde tatil yapacaktır bunun için banka işlemlerinizi son günlere bırakmamanızı öneririz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan İsmek Web Tasarım Sınav Soruları başlıklı yazı da ismek web tasarım, ismek web tasarım kursları ve ismek web tasarım sorusu hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.